حمایت از کالای ایرانی | دوشنبه، ۲۵ تیر ۱۳۹۷

خبررسانی ،هدایت و ارشاد مردم به سمت تعهد دینی، اخلاقی و اجتماعی - نمایش محتوای خبر

 

 

پیام نماینده ولی فقیه در استان به مناسبت روز خبرنگار:


آیت الله ناصری گفت: در خبررسانی سرعت عمل و صحت خبر از اهمیت بالایی برخوردار است اما آنچه که مهمتر به نظر می‌رسد، تعهّد خبرنگار و صدق و راستی و درستی اوست.

پیام نماینده ولی فقیه در استان به مناسبت روز خبرنگار:

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد با صدور پیامی فرا رسیدن روز خبرنگار را به اصحاب خبر و رسانه های دیداری و نوشتاری تبریک گفت .

آیت الله ناصری در این پیام با تاکید بر اهمیت سرعت و صحت در خبررسانی آورده است  در این میان آنچه که مهمتر به نظر می‌رسد، تعهّد خبرنگار و صدق و راستی و درستی اوست.

امام جمعه یزد افزوده است: اگر خبررسانی همراه با گرایش‌های مختلف سیاسی باشد و به خبر از یک زاویه نگاه شود، قاعدتاً منجر به نارسایی و مخدوش بودن و البته به عدم اهداف خیر خبر می شود.

نماینده ولی فقیه در استان در ادامه آورده است در حقیقت اهداف خبررسانی علاوه بر اطلاع‌رسانی مناسب برای مردم هدایت و ارشاد مردم به سمت تعهد دینی، اخلاقی، اجتماعی، فرهنگی و سیاسی است.

آیت الله ناصری همچنین افزوده است در خبررسانی جایی برای آشوب و دامن زدن و انعکاس معکوس و درشت نمایی و سیاه نمایی وجود ندارد و در یک کلام خبر باید جهت خدایی داشته باشد و موجب پیشبرد اهداف مقدس جمهوری اسلامی باشد.