حمایت از کالای ایرانی | دوشنبه، ۲۵ تیر ۱۳۹۷

خبرنگاران به راستی تجسم امانت، مسئولیت، تعهد، دلسوزی و وظیفه اند - نمایش محتوای خبر

 

 

دکتر پهلوانیان مدیرکل صداوسیمای یزد :


مدیر کل صدا وسیمای یزد گفت : هفدهم مرداد روز پاسداشت تلاش بی‌وقفه انسان‌های آگاهی است که با سلاح قلم در سرزمین آگاهی قدم می‌زنند

دکتر پهلوانیان مدیرکل صداوسیمای یزد :

دکتر پهلوانیان مدیرکل صداوسیمای یزد بمناسبت روز خبرنگار پیامی صادر کرد متن پیام بدین شرح است

هفدهم مرداد روز پاسداشت تلاش بی‌وقفه انسان‌های آگاهی است که با سلاح قلم در سرزمین آگاهی قدم می‌زنند. طلایه داران راستین خدمت به نظام خبررسانی در جمهوری اسلامی ایران همواره سعی بر آن داشته‌اند که با تلاش وافر، جهان را با هاله‌ای از قداست در هم آمیزند، تا آنچه را که عرضه می‌دارند ارزش خدایی به خود گیرد. خبرنگاران به راستی تجسم امانت، مسئولیت، تعهد، دلسوزی و وظیفه اند، خبرنگاران وجدان بیدار جامعه جهانی و تصویرگر زمان خویشند ، زیرا همواره در عمق جامعه زندگی می کنند و سلامت فرهنگی و فکری هر جامعه ای، مرهون تلاش های شبانه روزی آنهاست.

اینجانب ضمن تبریک روز خبرنگاروگرامیداشت شهید خبرنگار محمود صارمی از همه خبرنگاران ، اصحاب رسانه و جامعه اطلاع رسانی استان، قدردانی نموده و برای شما خبرنگاران متعهد و کوشا، که آگاهی را حق مردم می دانید و برای دانستن و رشد و باروری اندیشه ی هم نوعان خود خستگی ناپذیر و پر تلاش می کوشید سلامتی، توفیق و ادامه فعالیت آگاهانه رادر پرتو رهنمودهای حکیمانه رهبر فرزانه انقلاب اسلامی (مدظله العالی) از خداوند متعال خواهانم.