رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۲۸ مهر ۱۳۹۸

خرك - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

خرك

Loading the player...

 

 

 

حكمت يكي از صفات الهي است ، حضرت باريتعالي بر اساس حكمت خود هريك از موجودات اين عالم را در نوع خود كامل و بي نقص آفريده است . رمز و راز و پيچيدگي آفرينش در موجودات بحدي است كه چشم و گوش هر بيننده و شنونده اي را مبهوت مي كند . يكي از راز و رمزهاي آفرينش اينست كه هر موجودي نقشي بعضا منحصر به فرد را در عرصه گيتي ايفا مي كند. بنابراين اگر هر يك از موجودات از عرصه حيات حذف و محو شوند يك ضرر جبران ناپذير بر اكوسيستم طبيعت وارد خواهد شد. علاوه برآن هر موجودي توانمندي و كارايي خاصي در عرصه هستي خواهد داشت كه نمي تواند در اين زمينه خود را با ديگري مقايسه كند .

 

برهمين اساس در انيميشن « خرك » كره الاغي را شاهديم كه در بدو تولد از صداي ذاتي الاغ خوشش نمي آيد و دوست دارد صداي گربه را تقليد كند و متعاقب آن بدنبال گربه در منزل در كنار گربه سكني مي گيرد ، كه يكدفعه با واكنش تند صاحبخانه مواجه شده و با چوب و كتك به جمع خانواده خود راهنمايي مي شود و خانواده با صداي عرعر او را مورد استقبال قرار مي دهند .

 

گالري تصاوير :
نمایش نظرسنجی

بینندگان گرامی عملکرد صدا وسیمای مرکز یزد را در پوشش دهی برنامه های ماه محرم و پخش مراسم های عزاداری شهرستانها و استان یزد را چگونه ارزیابی می کنید؟لطفا نظرات خودراتا پایان ماه مهر اعلام بفرمایید.
% آرا
0% 0 a. بسیار خوب
100% 1 b. خوب
0% 0 c. متوسط
0% 0 d. ضعیف
0% 0 e. بسیار ضعیف

کل آرا: 1