جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۳ خرداد ۱۳۹۹

خشت اول - نمایش محتوای صدا

 

 


  برنامه رادیویی خشت اول با هدف بررسی مسائل اجتماعی و خانوادگی هر هفته با موضوعات خاص و  مسائل روز پخش مي‌شود . اين برنامه  روزهاي يكشنبه - سه شنبه و پنجشنبه هر هفته با حضور کارشناسان امور اجتماعي – تربيتي – خانوادگي به مسائل مختلف روز مي پردازد .   خا نواده نهاد اجتماعی بسیار مهمی است . خانواده تنها نظام اجتماعی است که در همه جوامع ، از  مذهبی  و غیر مذهبی پذیرفته شده و توسعه یافته است ؛ و در جوامع مختلف دارای نقش ، پایگاه و منزلت های گوناگون است . با این که هسته ای کوچک از اجتماع است در حیات اجتماعی مردم نقش و تأثیری فوق العاده دارد . خانواده هسته اول همه سازمان ها و نهادهای اجتماعی است. موضوعات مورد بررسي خانواده و تربيت ديني کودک ،  تغذيه ، آداب ميهماني دادن و ميهماني رفتن و .... است . از آيتم هاي اين برنامه نيز مي توان يک روز يک حديث ، خانه هاي آسماني ، گزارش ، بحث کارشناسي و سرود را نام برد . بحث هاي کارشناسي در مورد مسائل مختلف روز اجتماع از ساعت 10 تا 11 صبح در برنامه خشت اول توليد شبکه استاني صدا پيگيري مي شود. عوامل برنامه عبارتند از : تهيه کننده و نويسنده: خانم وافي مجري : خانم زارع گزارشگر : خانم سازنده صدابردار : صدابرداران پخش  

 

برنامه رادیویی خشت اول با هدف بررسی مسائل اجتماعی و خانوادگی هر هفته با موضوعات خاص و  مسائل روز پخش مي‌شود . اين برنامه  روزهاي يكشنبه - سه شنبه و پنجشنبه هر هفته با حضور کارشناسان امور اجتماعي – تربيتي – خانوادگي به مسائل مختلف روز مي پردازد .


 

خانواده نهاد اجتماعی بسیار مهمی است .خانواده تنها نظام اجتماعی است که در همه جوامع ، از  مذهبی  و غیر مذهبی پذیرفته شده و توسعه یافته است ؛ و در جوامع مختلف دارای نقش ، پایگاه و منزلت های گوناگون است . با این که هسته ای کوچک از اجتماع است در حیات اجتماعی مردم نقش و تأثیری فوق العاده دارد . خانواده هسته اول همه سازمان ها و نهادهای اجتماعی است.


موضوعات مورد بررسي خانواده و تربيت ديني کودک ،  تغذيه ، آداب ميهماني دادن و ميهماني رفتن و .... است . از آيتم هاي اين برنامه نيز مي توان يک روز يک حديث ، خانه هاي آسماني ، گزارش ، بحث کارشناسي و سرود را نام برد . بحث هاي کارشناسي در مورد مسائل مختلف روز اجتماع از ساعت 10 تا 11 صبح در برنامه خشت اول توليد شبکه استاني صدا پيگيري مي شود.


عوامل برنامه عبارتند از :

تهيه کننده و نويسنده: خانم وافي

مجري : خانم زارع

گزارشگر : خانم سازنده

صدابردار : صدابرداران پخش