برنامه خشت اول با ساختار كلامي-پیامی روزهاي یکشنبه، سه شنبه و پنج شنبه رأس ساعت 10:05 به مدت 55 دقيقه با هدف بررسی مسائل اجتماعی و خانوادگی هر هفته با موضوعات خاص و مسائل روز پخش مي‌شود . اين برنامه با حضور کارشناسان امور اجتماعي – تربيتي – خانوادگي به مسائل مختلف روز مي پردازد .

برنامه خشت اول  با ساختار كلامي-پیامی روزهاي یکشنبه، سه شنبه و پنج شنبه رأس ساعت 10:05 به مدت 55 دقيقه با هدف بررسی مسائل اجتماعی و خانوادگی هر هفته با موضوعات خاص و  مسائل روز پخش مي‌شود . اين برنامه  با حضور کارشناسان امور اجتماعي – تربيتي – خانوادگي به مسائل مختلف روز مي پردازد .

 

خانواده نهاد اجتماعی بسیار مهمی است .خانواده تنها نظام اجتماعی است که در همه جوامع ، از  مذهبی  و غیر مذهبی پذیرفته شده و توسعه یافته است ؛ و در جوامع مختلف دارای نقش ، پایگاه و منزلت های گوناگون است . با این که هسته ای کوچک از اجتماع است در حیات اجتماعی مردم نقش و تأثیری فوق العاده دارد . خانواده هسته اول همه سازمان ها و نهادهای اجتماعی است.

 

موضوعات مورد بررسي خانواده و تربيت ديني کودک ،  تغذيه ، آداب ميهماني دادن و ميهماني رفتن و .... است . از آيتم هاي اين برنامه نيز مي توان يک روز يک حديث ، خانه هاي آسماني ، گزارش ، بحث کارشناسي و سرود را نام برد .

Loading the player...
عوامل تولید:

تهيه کننده و نويسنده: خانم وافي

مجري : خانم زارع 

گزارشگر : خانم سازنده

صدابردار : صدابرداران پخش

تاریخ تولید: 1394