رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۱ آبان ۱۳۹۸

خطه خورشید - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

خطه خورشید

Loading the player...

خطه خورشید عنوان برنامه ای است تلویزیونی که در معاونت سیمای شبکه تابان تهیه وتولید می شود .  اين برنامه با سفر به شهرستان های استان يزد پتانسيل ها و ويژگي هاي خاص هر شهرستان اعم از جذب گردشگر ، جاذبه هاي گردشگري و توریستی، صنايع دستي ، آداب و رسوم ، اقلیم آب و هوایی آن شهرستان را به تصوير مي كشد.

توسعه صنعت گردشگری با عملکرد ملی و منطقه ای بعنوان یک پتانسیل جدید، درراستای توسعه پایدار نقش تعیین کننده دارد . با برنامه ریزی ، نظارت و حمایت دولت در این بخش در برنامه های توسعه به رشد اقتصادی ، اشتغال و درآمدهای ارزی کشور کمک خواهد شد .  استان یزد با جاذبه های متنوع گردشگری نه تنها از بعد داخلی بلکه از نظر گردشگران خارجی نیز بعلت برخورداری از بافت اکولوژیکی وساخت و ساز معماری خشت خام مطرح است .

در استان یزد چندین روستای تاریخی، با قدمتی بیشتر از بسیاری از شهرهای پر رونق امروزی وجود دارد. این روستاها از هزاران سال پیش تاکنون بافت خود را حفظ کرده اند.

در این راستا سیمای شبکه تابان برنامه خطه خورشید را با آيتمها ي گوناگون گزارش ، مصاحبه ، وله  و ... تهیه و تولید می نماید .

برنامه "خطه خورشيد" سه شنبه ها ساعت 17:45 به مدت 35 دقیقه و بازپخش آن چهارشنبه ها ساعت 3:23 به سمع و نظر مخاطبان می رسد .

سال تولید: 1395

نویسنده ، تهیه کننده و کارگردان : محمد رضا بذرافشان 

تصویربردار : محمد رضا بذرافشان

 جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
باسلام.برنامه خوبی است ولی باید مستندهای قوی در... محمد ۱۳۹۵/۰۵/۱۱ ۱۱:۴۰
با سلام و تشکر از شما.می توانید با ارسال سوژه ما... مدیر سایت ۱۳۹۵/۰۵/۱۱ ۱۲:۰۶

مدیر سایت
با سلام و تشکر از شما.می توانید با ارسال سوژه ما در این امر یاری بفرمایید.
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۵/۰۵/۱۱ ۱۲:۰۶ در پاسخ محمد
محمد
باسلام.برنامه خوبی است ولی باید مستندهای قوی در مورد استان یزد تهیه کرد تا معرف در خور یزد باشد.
+1 (1 رای)
پست شده در ۱۳۹۵/۰۵/۱۱ ۱۱:۴۰

نمایش نظرسنجی

بینندگان گرامی عملکرد صدا وسیمای مرکز یزد را در پوشش دهی برنامه های ماه محرم و پخش مراسم های عزاداری شهرستانها و استان یزد را چگونه ارزیابی می کنید؟لطفا نظرات خودراتا پایان ماه مهر اعلام بفرمایید.
% آرا
0% 0 a. بسیار خوب
100% 1 b. خوب
0% 0 c. متوسط
0% 0 d. ضعیف
0% 0 e. بسیار ضعیف

کل آرا: 1