رونق تولید ملی | شنبه، ۲۷ مهر ۱۳۹۸

در سایه سار خورشید - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

در سایه سار خورشید

تهیه کننده : روح اله صالحی 

کارگردان : محسن غلامزاده

صدابردار: اکبر فتوحی

تصویربردار : سید مهرداد حاجعلی ملایی - محمد دهقانی 

مجری : سید عباس امام 

تولید سیمای شبکه تابان با تولید برنامه در سایه سار خورشید شهادت ائمه اطهار را به سوگ می نشیند . 

اهمیت اربعین در آن است که در این روز، با تدبیر الهی خاندان پیامبر صلی الله علیه و آله یاد نهضت حسینی برای همیشه جاودانه شد و این کار پایه گذاری گردید. اگر بازماندگان شهدا و صاحبان اصلی، در حوادث گوناگون - از قبیل شهادت حسین بن علی علیه السّلام در عاشورا - به حفظ یاد و آثار شهادت کمر نبندند، نسل های بعد، از دستاورد شهادت استفاده ی زیادی نخواهند برد.

درست است که خدای متعال، شهدا را در همین دنیا هم زنده نگه می دارد و شهید به طور قهری در تاریخ و یاد مردم ماندگار است؛ اما ابزار طبیعی که خدای متعال برای این کار - مثل همه ی کارها - قرار داده است، همین چیزی است که در اختیار و اراده ی ماست. ما هستیم که با تصمیم درست و بجا، می توانیم یاد شهدا و خاطره و فلسفه ی شهادت را احیا کنیم و زنده نگهداریم.

سیمای شبکه تابان سعی دارد در این برنامه  نگرش ، سبک زندگی و فلسفه ی شهادت  ائمه اطهار را برای مخاطبان خود بیان نماید . این برنامه  شب شهادت ائمه اطهار در ساعت 21 به مدت 60 دقیقه به روی آنتن می رود . 

سال تولید: 1396


نمایش نظرسنجی

بینندگان گرامی عملکرد صدا وسیمای مرکز یزد را در پوشش دهی برنامه های ماه محرم و پخش مراسم های عزاداری شهرستانها و استان یزد را چگونه ارزیابی می کنید؟لطفا نظرات خودراتا پایان ماه مهر اعلام بفرمایید.
% آرا
0% 0 a. بسیار خوب
100% 1 b. خوب
0% 0 c. متوسط
0% 0 d. ضعیف
0% 0 e. بسیار ضعیف

کل آرا: 1