جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱۹ تیر ۱۳۹۹

در سوگ خورشید - نمایش محتوای صدا

 

 


 در بیانات مقام معظم رهبری تنها راهی که می‌تواند ما را با خط کلی زندگی امام آشنا سازد، آن است که نمودارهای مهم زندگی آن حضرت را در لابه‌لای این ابهام‌ها یافته، به کمک آنچه از اصول کلی تفکر و اخلاق آن حضرت می‌شناسیم، خطوط اصلی زندگینامه امام را ترسیم کنیم و آنگاه برای تعیین خصوصیات و دقایق، در انتظار قرائن و دلایل پراکنده‌ تاریخی و نیز قرائنی به‌جز تاریخ بمانیم . نمودارهای مهم و برجسته در زندگی امام صادق علیه‌السلام بدین شرح است : ۱ . تبیین وتبلیغ مسئله امامت . ۲ . تبلیغ و بیان احکام دین به شیوه فقه شیعی و نیز تفسیر قرآن به روال بینش شیعی . ۳ . وجود تشکیلات پنهانی ایدئولوژیک–سیاسی . با توجه به بیانات مقام معظم رهبری و به منظور تبیین مسیرامام صادق (ع) معاونت رادیو یزد همزمان با سالروز شهادت حضرت امام جعفرصادق (ع) ویژه برنامه‌هایی را برای پخش تدارک دیده است .   ویژه برنامه در سوگ خورشید چهارشنبه 28خرداد از ساعت9 الی11به تهیه کنندگی فرانک سعیدی بطور زنده از رادیو یزد پخش می شود.

عوامل برنامه


تهیه کننده: فرانک سعیدی آریا
گوینده: سامان ارس خان
گزارشگر: مزگان سازنده

 در بیانات مقام معظم رهبری تنها راهی که می‌تواند ما را با خط کلی زندگی امام آشنا سازد، آن است که نمودارهای مهم زندگی آن حضرت را در لابه‌لای این ابهام‌ها یافته، به کمک آنچه از اصول کلی تفکر و اخلاق آن حضرت می‌شناسیم، خطوط اصلی زندگینامه امام را ترسیم کنیم و آنگاه برای تعیین خصوصیات و دقایق، در انتظار قرائن و دلایل پراکنده‌ تاریخی و نیز قرائنی به‌جز تاریخ بمانیم.

نمودارهای مهم و برجسته در زندگی امام صادق علیه‌السلام بدین شرح است:

۱. تبیین وتبلیغ مسئله امامت.

۲. تبلیغ و بیان احکام دین به شیوه فقه شیعی و نیز تفسیر قرآن به روال بینش شیعی.

۳. وجود تشکیلات پنهانی ایدئولوژیک–سیاسی.

با توجه به بیانات مقام معظم رهبری و به منظور تبیین مسیرامام صادق (ع) معاونت رادیو یزد همزمان با سالروز شهادت حضرت امام جعفرصادق (ع) ویژه برنامه‌هایی را برای پخش تدارک دیده است.  ویژه برنامه درسوگ خورشید چهارشنبه 28خرداد از ساعت9 الی11به تهیه کنندگی فرانک سعیدی بطور زنده از رادیو یزد پخش می شود.

سال تولید: 1399