جهش تولید | شنبه، ۱۷ خرداد ۱۳۹۹

در شهر - نمایش محتوای صدا

 

 


اگر می خواهید با شهر یزد ،ظرفیت ها و راه های داشتن شهری بهتر آشنا شوید، شنبه، دوشنبه و چهارشنبه هر هفته رأس ساعت 11:45 شنونده برنامه «در شهر» از رادیو یزد باشید .

تهيه كننده : محمدرضا اطمینان

گوينده : محمدرضا اطمینان

نویسنده : محمدرضا اطمینان

گزارشگر : محمدرضا اطمینان

صدابردار : اسماعیل ابراهیمی

 

اگر می خواهید با شهر یزد ،ظرفیت ها و راه های داشتن شهری بهتر آشنا شوید، شنبه، دوشنبه و چهارشنبه هر هفته رأس ساعت 11:45  شنونده برنامه «در شهر»  از رادیو یزد باشید .

همان طور که می دانید یزد اولین شهر خشتی و دومین شهر تاریخی جهان بعد از شهر ونیز ایتالیاست. استان یزد از سرزمین های کهن و تاریخی ایران زمین است و با توجه به بناهای تاریخی و باستانی ارزشمندی که در این شهر وجود دارد میهمان گردشگران داخلی و خارجی زیادی است . از همین رو رادیو یزد به منظور آشنایی با شهر یزد ، بیان کاستی ها و پیگیری مشکلات شهری و راه های رسیدن به شهری بهتر و آبادتر برنامه «در شهر» را تولید و پخش می کند .

برنامه در شهر با رسالت انعكاس دستاوردهاي انقلاب اسلامي و پيگيري مشكلات مردمي سعي دارد تا از طريق ارتباط با مسئولان استان سهمي در حل مشكلات شهر يزد و شهرستان هاي تابعه داشته باشد . در هر برنامه یکی از مسئولین و مدیران یا کارشناسان شهرداری در استودیو حاضر می شوند و به مشکلات و مسائل شهری که توسط شهروندان استان یزد از طریق راه­های ارتباطی برنامه مطرح می شود  پاسخ می دهند .

"در شهر" را با آیتم های زیر بشونید :

گزارش درباره مسائل و مشکلات مربوط به شهر یزد و شهرستان های استان

گفتگو با مسئولین مربوطه جهت پاسخ گویی به مشکلات مطرح شده در گزارش

تلفن ها و پیامک های مخاطبان درباره موضوع برنامه

 

سال تولید: 1397