جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۳ خرداد ۱۳۹۹

در شهر - نمایش محتوای صدا

 

 


اگر می خواهید با شهر یزد ،ظرفیت ها و راه های داشتن شهری بهتر آشنا شوید، شنبه تا چهارشنبه هر هفته رأس ساعت 08:40 شنونده برنامه «در شهر» از رادیو یزد باشید .
Loading the player...

 اگر می خواهید با شهر یزد و راه های داشتن شهری بهتر آشنا شوید، شنبه تا چهارشنبه هر هفته رأس ساعت 08:40  شنونده برنامه «در شهر»  از رادیو یزد باشید .

همان طور که می دانید یزد اولین شهر خشتی و دومین شهر تاریخی جهان بعد از شهر ونیز ایتالیاست. استان یزد از سرزمین های کهن و تاریخی ایران زمین است و با توجه به بناهای تاریخی و باستانی ارزشمندی که در این شهر وجود دارد میهمان گردشگران داخلی و خارجی زیادی است . از همین رو رادیو یزد به منظور آشنایی با شهر یزد ، بیان کاستی ها و پیگیری مشکلات شهری و راه های رسیدن به شهری بهتر و آبادتر برنامه «در شهر» را تولید و پخش می کند .

برنامه در شهر با رسالت انعكاس دستاوردهاي انقلاب اسلامي و پيگيري مشكلات مردمي سعي دارد تا از طريق ارتباط با مسئولان استان سهمي در حل مشكلات شهر يزد و شهرستان هاي تابعه داشته باشد . در هر برنامه یکی از مسئولین و مدیران یا کارشناسان شهرداری در استودیو حاضر می شوند و به مشکلات و مسائل شهری که توسط شهروندان استان یزد از طریق راه­های ارتباطی برنامه مطرح می شود  پاسخ می دهند .

در آیتم شهر خوب مطالبی درباره وظایف یک شهروند و ویژگی های یک شهر خوب و راهکارهایی برای تحقق آن بیان می شود . همچنین گزارشی از پرونده های بزرگ در دست احداث و در حال اجرا در سطح شهر پخش خواهد شد و از مراحل پیشرفت و زمان اتمام پروژه نیز اطلاعاتی به شنوندگان برنامه ارائه می شود .

تاریخ تولید: 1395

تهيه كننده : فاطمه دانایی

گوينده : محمد رحمانی

نویسنده : فاطمه دانایی

گزارشگر : محمدرضا اطمینان

صدابردار : آقای ابراهیمی