رونق تولید ملی | شنبه، ۲۷ مهر ۱۳۹۸

در مقابل دشمنان احساس ضعف نکنیم - نمایش محتوای خبر

 

 

امام جمعه یزد:


آیت الله ناصری :همه ما به ویژه مسؤولان باید در امور مختلف سیاسی، اقتصادی، نظامی و فرهنگی در برابر دشمن از خود اقتدار نشان داده و احساس ضعف و خود کم‌بینی را از خود دور کنیم

امام جمعه یزد:

امام جمعه یزد  با اشاره به اینکه احساس قدرت در برابر دشمنان مؤلفه‌ای است که باید مدنظر داشته باشیم، تصریح کرد: همه ما به ویژه مسؤولان باید در امور مختلف سیاسی، اقتصادی، نظامی و فرهنگی در برابر دشمن از خود اقتدار نشان داده و احساس ضعف و خود کم‌بینی را از خود دور کنیم زیرا تقویت این نگاه سبب مسلط شدن دشمن بر ما می‌شود.

آیت الله ناصری  اشاره کرد : این حس باید به ویژه در مسؤولان و دولتمردان تقویت شود و آنها باید این معنا را درک کنند که عزت و سربلندی و اقتدار در برابر دشمن، تا چه اندازه می‌تواند در دستیابی به موفقیت‌ها اثرگذار باشد.

وی  با اشاره به نزدیک شدن به زمان ثبت‌نام داوطلبان شرکت در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا گفت: افراد کارکشته و با تجربه و از همه مهم‌تر دلسوز باید وارد شورای شهر یزد شوند.

آیت‌الله محمدرضا ناصری با اشاره به در پیش رو بودن انتخابات شورای شهر  گفت : شهر ما نیاز به شورایی دارد که اعضای آن عمرانی، اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی فکر و عمل کنند نه اینکه زمان خود را برای سیاسی‌کاری صرف کنند.

وی افزود : باید افرادی باتجربه، کارکشته و دارای اطلاعات عمرانی و فرهنگی وارد شورای شهر یزد شوند و مردم نیز باید با افرادی که تجربه کافی و دغدغه دینی و فرهنگی مردم را داشته باشند، رأی دهند

امام جمعه یزد تاکید کرد : مردم باید به نحوی انتخاب کنند که نتیجه انتخاب آنها، حضور افرادی در شوراها و ریاست جمهوری باشد که تصمیم‌های آنها بر اساس صلاح مردم باشد نه برای خوشایند عده‌ای یا به گونه‌ای نباشد که تصمیم‌های آنها سبب گیر افتادن مردم در جاده‌ها و خیابان‌ها باشد.

آیت الله ناصری  خطاب به اعضای شورای شهر در سراسر استان و داوطلبانی که قصد کاندیدا شدن دارند، تصریح کرد: حزب و گروه بازی را کنار بگذارید و برای خدمت به مردم و شهر کار کنید.

نمااینده ولی فقیه وامام جمعه یزد  در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به فرا رسیدن ایام نوروز و سفر گردشگران داخلی و خارجی به یزد بیان کرد: مسائل دینی و عقیدتی نباید فدای گردشگری شود و افراد متصدی باید خودشان افرادی با وقار و با حجاب باشند