رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۲ آبان ۱۳۹۸

در هواي بهمن ويژه دهه فجر - نمایش محتوای صدا

 

 


ويژه برنامه در هواي بهمن ويژه دهه فجر در ايام الله دهه فجر هر روز ساعت 18:30 به مدت 90 دقيقه و به صورت زنده از صداي مركز يزد پخش مي شود . دهه فجر دهه نمایش عزت، وحدت، انسجام اسلامی، احساس مسئولیت، روح مشارکت جویی و تعهد جمعی ملت بیدار ایران اسلامی است . دهه فجر دهه دلبستگی و دلدادگی مردم ایران با تمامی سلیقه ها و علاقه های مختلف در جهت اعلام حمایت و پشتیبانی از انقلاب، امام، شهدا و آرمان های والای آنان و پشتیبانی و تبعیت از ولایت فقیه است. دهه فجر ،‌ سرآغاز طلوع اسلام،‌ خاستگاه ارزشهاي اسلامي، مقطع رهايي ملت ايران و بخشي از تاريخ ماست كه گذشته را از آينده جدا ساخته است. در دهه فجر اسلام تولدي دوباره يافت و اين دهه در تاريخ ايران نقطه اي تعيين كننده و بي مانند بشمارميرود. در هواي بهمن ويژه برنامه اي است به مناسبت سي و پنجمين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي ايران كه معاونت صداي مركز يزد توليد و پخش مي كند . از آيتم هاي برنامه مشاركت مردمي از طريق تلفن و پيامك - پخش سرودهاي انقلابي - طرح سؤال براي شنوندگان عزيز برنامه - معرفي برنامه هاي ايام الله دهه فجر - ارتباط با مسئولان و بخش هاي شاد ديگر است . اين برنامه با ساختار تركيبي نمايشي در ايام دهه فجر و با هدف افزايش شناخت و تحليل مسايل انقلاب - انعكاس دستاوردها و آگاهي دادن به نسل جوان توليد شده است . عوامل برنامه : ت هيه كننده و نويسنده : راضيه دهقاني زاده گويند گان: مهديه شريفي - سعيد طالبي پور صدابرداران  : صدابرداران پخش گزارشگر : حسين آقايي
در هواي بهمن ويژه دهه فجر

ويژه برنامه در هواي بهمن ويژه دهه فجر در ايام الله دهه فجر هر روز ساعت 18:30 به مدت 90 دقيقه و به صورت زنده از صداي مركز يزد پخش مي شود .


دهه فجر دهه نمایش عزت، وحدت، انسجام اسلامی، احساس مسئولیت، روح مشارکت جویی و تعهد جمعی ملت بیدار ایران اسلامی است . دهه فجر دهه دلبستگی و دلدادگی مردم ایران با تمامی سلیقه ها و علاقه های مختلف در جهت اعلام حمایت و پشتیبانی از انقلاب، امام، شهدا و آرمان های والای آنان و پشتیبانی و تبعیت از ولایت فقیه است.

دهه فجر ،‌ سرآغاز طلوع اسلام،‌ خاستگاه ارزشهاي اسلامي، مقطع رهايي ملت ايران و بخشي از تاريخ ماست كه گذشته را از آينده جدا ساخته است. در دهه فجر اسلام تولدي دوباره يافت و اين دهه در تاريخ ايران نقطه اي تعيين كننده و بي مانند بشمارميرود.

در هواي بهمن ويژه برنامه اي است به مناسبت سي و پنجمين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي ايران كه معاونت صداي مركز يزد توليد و پخش مي كند . از آيتم هاي برنامه مشاركت مردمي از طريق تلفن و پيامك - پخش سرودهاي انقلابي - طرح سؤال براي شنوندگان عزيز برنامه - معرفي برنامه هاي ايام الله دهه فجر - ارتباط با مسئولان و بخش هاي شاد ديگر است .

اين برنامه با ساختار تركيبي نمايشي در ايام دهه فجر و با هدف افزايش شناخت و تحليل مسايل انقلاب - انعكاس دستاوردها و آگاهي دادن به نسل جوان توليد شده است .

عوامل برنامه :

تهيه كننده و نويسنده : راضيه دهقاني زاده

گويند گان: مهديه شريفي - سعيد طالبي پور

صدابرداران  : صدابرداران پخش

گزارشگر : حسين آقايي