رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۲۸ مهر ۱۳۹۸

دزدها - نمايش هفته - نمایش محتوای صدا

 

 


زبان نمایش بهترین شیوه برای آموزش و انتقال  مسائل مختلف فرهنگی ، اجتماعی ، دینی و ...است . صدا وسیمای مرکز يزد برنامه ای به نام نمایش هفته را با داستانهاي مختلف تهیه و تولید مي کند . واحد نمايش صداي مركز يزد شنوندگان عزيز را به شنيدن نمايش هفته دعوت مي كند .نام نمايش اين هفته دزد ها است . دزد باسابقه اي براي دزدي وارد خانه اي مي شود اما ناگهان صاحبخانه مي رسد و دزد در محلي پنهان مي شود . زن و شوهر صاحبخانه همان موقع شروع به صحبت مي كنند و از سرقتي حرف مي زنند كه در آينده مي خواهند انجام دهند كه همان موقع زن دزد با سابقه به تلفن زنگ مي زند و با صاحبخانه صحبت مي كند و مي گويد كه شوهرش براي دزدي به خانه آنها آمده .دزد كه در جعبه ساعت قايم شده همه صحبتهاي آنها را مي شنود . ناگهان صدايي مي آيد و دزد به زمين مي خورد و صاحبخانه دزد را مي بيند و او و همسرش مي خواهند كه او را بگيرند و ادبش كنند و يا اينكه به پليس زنگ بزنند ولي دزد با سابقه مي گويد اگر اين كار را انجام دهند او هم به پليس مي گويد كه آنها هم قراره براي دزدي منزل ديگري بروند بنابراين آنها دست از اين كار بر ميدارند . بعد از كمي بگو مگو آن دزد خودش را معرفي مي كند و معلوم مي شود كه دزد با سابقه ، سر دسته دزدان معروف شهر است . زن و شوهر از ديدار دزد معروف شهر خوشحال مي شوند و نقشه اي مي كشند تا با استفاده از دزد با سابقه به مقصود خود كه سرقت از منزل يكي از دوستانشان است برسند چون حدود دو سال است كه نقشه آن سرقت را طراحي مي كنند ولي نمي توانند عملي كنند اما ...... عوامل دست اندر كار برنامه : تنظيم براي راديو : حميد طلايي بازيگران : محمد اركان - محبوبه زارعيان - حميد رضا حاجي محمد زاده - ناهيد فرجي صدابردار: احمد صديقي تهيه كننده و كارگردان : حميد طلايي برنامه نمايش هفته روزهای پنجشنبه هر هفته از ساعت 20:30 بمدت 30 دقیقه  و تكرار آن جمعه ها از شبکه استانی صدای مرکز يزد  پخش می شود .
Loading the player...

زبان نمایش بهترین شیوه برای آموزش و انتقال  مسائل مختلف فرهنگی ، اجتماعی ، دینی و ...است . صدا وسیمای مرکز يزد برنامه ای به نام نمایش هفته را با داستانهاي مختلف تهیه و تولید مي کند .


واحد نمايش صداي مركز يزد شنوندگان عزيز را به شنيدن نمايش هفته دعوت مي كند .نام نمايش اين هفته دزد ها است .

دزد باسابقه اي براي دزدي وارد خانه اي مي شود اما ناگهان صاحبخانه مي رسد و دزد در محلي پنهان مي شود . زن و شوهر صاحبخانه همان موقع شروع به صحبت مي كنند و از سرقتي حرف مي زنند كه در آينده مي خواهند انجام دهند كه همان موقع زن دزد با سابقه به تلفن زنگ مي زند و با صاحبخانه صحبت مي كند و مي گويد كه شوهرش براي دزدي به خانه آنها آمده .دزد كه در جعبه ساعت قايم شده همه صحبتهاي آنها را مي شنود .

ناگهان صدايي مي آيد و دزد به زمين مي خورد و صاحبخانه دزد را مي بيند و او و همسرش مي خواهند كه او را بگيرند و ادبش كنند و يا اينكه به پليس زنگ بزنند ولي دزد با سابقه مي گويد اگر اين كار را انجام دهند او هم به پليس مي گويد كه آنها هم قراره براي دزدي منزل ديگري بروند بنابراين آنها دست از اين كار بر ميدارند . بعد از كمي بگو مگو آن دزد خودش را معرفي مي كند و معلوم مي شود كه دزد با سابقه ، سر دسته دزدان معروف شهر است . زن و شوهر از ديدار دزد معروف شهر خوشحال مي شوند و نقشه اي مي كشند تا با استفاده از دزد با سابقه به مقصود خود كه سرقت از منزل يكي از دوستانشان است برسند چون حدود دو سال است كه نقشه آن سرقت را طراحي مي كنند ولي نمي توانند عملي كنند اما ......

عوامل دست اندر كار برنامه :

تنظيم براي راديو : حميد طلايي

بازيگران : محمد اركان - محبوبه زارعيان - حميد رضا حاجي محمد زاده - ناهيد فرجي

صدابردار: احمد صديقي

تهيه كننده و كارگردان : حميد طلايي


برنامه نمايش هفته روزهای پنجشنبه هر هفته از ساعت 20:30 بمدت 30 دقیقه  و تكرار آن جمعه ها از شبکه استانی صدای مرکز يزد  پخش می شود .