رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۲ آبان ۱۳۹۸

دستاورد ويژه دهه فجر - نمایش محتوای صدا

 

 


گ روه سياسي صداي مركز يزد برنامه دستاورد ويژه برنامه سي و پنجمين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي ايران را به مدت 50 دقيقه در ساعت 21:35 دقيقه در شبهاي دهه فجر با ساختار كلامي پيامي و به صورت ضبطي از راديو يزد پخش مي كند .     دستاورد واقعی و بزرگ انقلاب اسلامی ایران به ارمغان آوردن استقلال برای این کشور بوده ، هرچند که این استقلال هزینه هایی نیز  به همراه داشته است. اینکه امروز ایران بعد از پشت سر گذاشتن موانع متعدد در زمینه های مختلف استقلال خود را حفظ کرده و پیشرفت های قابل توجهی هم داشته است ، همه اینها را می توان دستاورد انقلاب اسلامی دانست. جمهوری اسلامی در این 35 سال به دنبال اجرای سیاستی بوده است که هم تامین کننده منافع این کشور باشد و هم با ماهیت فرهنگی و دینی انقلاب اسلامی مطابقت داشته باشد. ایران امروز به برکت انقلاب اسلامی ،دیگر کشوری نیست که بتوان آن را تحت تاثیر قرار داده و به این سو و آن سو هدایت کرد و این پیام مهمی است که می تواند از انقلاب این کشور به دیگر کشورها نیز منتقل شود تا برای موفقیت خود از آن درس بگیرند. نکته ای که بسیار مثبت و قابل توجه است اینکه ایران با انقلاب اسلامی خود گام بسیار بزرگی به سوی استقلال برداشته است . برنامه دستاورد با موضوع دستاوردهاي انقلاب اسلامي و با دعوت از كارشناسان مربوطه به دستاوردهاي بزرگ انقلاب اسلامي و پيشرفت آن در استان يزد و ايجاد روحيه خود باوري نسبت به تواناييهاي ملي ، همچنين در رابطه با اهداف انقلاب اسلامي و آسيب هاي انقلاب و ... مي پردازد . عوامل برنامه : تهيه كننده : راضيه دهقاني زاده گوينده : الهه دهقانپور صدابردار : صدابرداران توليد
دستاورد ويژه دهه فجر

گروه سياسي صداي مركز يزد برنامه دستاورد ويژه برنامه سي و پنجمين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي ايران را به مدت 50 دقيقه در ساعت 21:35 دقيقه در شبهاي دهه فجر با ساختار كلامي پيامي و به صورت ضبطي از راديو يزد پخش مي كند .

 

 

دستاورد واقعی و بزرگ انقلاب اسلامی ایران به ارمغان آوردن استقلال برای این کشور بوده ، هرچند که این استقلال هزینه هایی نیز  به همراه داشته است.

اینکه امروز ایران بعد از پشت سر گذاشتن موانع متعدد در زمینه های مختلف استقلال خود را حفظ کرده و پیشرفت های قابل توجهی هم داشته است ، همه اینها را می توان دستاورد انقلاب اسلامی دانست.

جمهوری اسلامی در این 35 سال به دنبال اجرای سیاستی بوده است که هم تامین کننده منافع این کشور باشد و هم با ماهیت فرهنگی و دینی انقلاب اسلامی مطابقت داشته باشد.


ایران امروز به برکت انقلاب اسلامی ،دیگر کشوری نیست که بتوان آن را تحت تاثیر قرار داده و به این سو و آن سو هدایت کرد و این پیام مهمی است که می تواند از انقلاب این کشور به دیگر کشورها نیز منتقل شود تا برای موفقیت خود از آن درس بگیرند.

نکته ای که بسیار مثبت و قابل توجه است اینکه ایران با انقلاب اسلامی خود گام بسیار بزرگی به سوی استقلال برداشته است .

برنامه دستاورد با موضوع دستاوردهاي انقلاب اسلامي و با دعوت از كارشناسان مربوطه به دستاوردهاي بزرگ انقلاب اسلامي و پيشرفت آن در استان يزد و ايجاد روحيه خود باوري نسبت به تواناييهاي ملي ، همچنين در رابطه با اهداف انقلاب اسلامي و آسيب هاي انقلاب و ... مي پردازد .


عوامل برنامه :

تهيه كننده : راضيه دهقاني زاده

گوينده : الهه دهقانپور

صدابردار : صدابرداران توليد