رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۲ خرداد ۱۳۹۸

دعوت نماینده ولی فقیه در استان یزد برای حضور پرشور در راهپیمایی 13 ابان - نمایش محتوای خبر

 

 

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز یزد:


آیت الله ناصری از مردم انقلابی دارالعباده دعوت کرد تا با حضور گسترده در راهپیمایی ۱۳آبان هیمنه پوشالی آمریکا را در هم بشکنند.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز یزد:

 نماینده مقام معظم رهبری در استان و امام جمعه در این پیام آورده است: امروز روز مبارزه با استکبار جهانی معنا و مفهوم دیگری دارد؛ امروز، ایران اسلامی  پیشتاز ملت هایی است که بر زورگویی های جهانی «نه» می گویند و نمی خواهند زیربار ظلم بروند، ایران اسلامی با قوّت تمام در برابر استکبار جهانی به سردمداری آمریکا ایستاده و نه تنها در برابر ظلمش قد خم نمی کند بلکه خاری در چشمان تنگ نظر سیاستمداران آن شده است.
امروزه نبرد ایران اسلامی با آمریکا مصداق بارز حق در برابر باطل و اسلام در برابر کفر است، آمریکا آخرین برگش را که تحریم‌ها است بر زمین زده و ان‌شاء‌الله مردم مقاوم ما در برابر تحریم های ناحق او ایستادگی کرده و مانند گذشته به پیروزی خواهند رسید که این پیروزی ان شاء الله پیروزی نهایی خواهد بود.
مردم عزیز و شریف ایران علی رغم تنگناهای اقتصادی موجود بار دیگر ثابت خواهند کرد که خون کربلائیان در رگهایشان موج می زند و حاضر نیستند سر تعظیم در برابر ستمگران فرود آورند. «هیهات من الذله»؛ این شعاریست که برای همیشه تاریخ  ورد زبان حق جویان است و این شمشیری است که با آن می توان در برابر ظالمان ایستاد و آنان را شکست داد.
هنوز خاک کربلا با خون اصحاب حضرت ابا عبدالله الحسین(ع)سرخپوش است و سیدالشهداء‌(ع) است که فریاد بر می‌آورد «ما هرگز زیر بار جور نمی رویم و تا آخر می ایستیم» روز سیزده آبان امسال هم مردم عزیز استان همپای دیگر هموطنانمان شعار «مرگ بر آمریکا» را کوبنده تر سر می دهند و همراه با رهبرشان ندا می دهند ما تا زنده ایم با آمریکا سازش نخواهیم کرد.
انتظار می‌رود مردم عزیز خصوصاً فرهنگیان و دانش آموزان استان و کشور در مراسم 13 آبان امسال هم به مانند سال های قبل حضور پرشور داشته باشند و بار دیگر با مقام معظم رهبری(مدظله العالی) و با آرمان‌های امام خمینی‌(رحمته الله علیه) بیعت کنند.