جهش تولید | سه‌شنبه، ۶ خرداد ۱۳۹۹

دوستان جوان - نمایش محتوای صدا

 

 


جواني زيباترين فصل زندگي هر انساني است. دوراني كه انسان در كودكي آرزوي رسيدن به آن را دارد و در دوران پيري حسرت آن را مي خورد . آنچه دوران جواني را از ساير فصول زندگي ممتاز مي كند، شور و نشاط ، انرژي فراوان، قدرت تصميم گيري و انتخاب، رشد و ترقي و داشتن آرمان هاي بلند است كه هركدام از اين شاخص ها مي تواند از جوان مستعد يك انسان موفق و سربلند بسازد. جوانی بهار عمر و جوان بهترین و مفیدترین قشر جامعه است.جوانان قشر متحرک، فعال و پرشور و نشاط جامعه را تشکیل می دهند.بدین جهت تمام نظام ها و حکومت ها روی این قشر عظیم سرمایه گذاری می کنند. برنامه دوستان جوان ضمن پرداختن به موضوعات مختلف ، به معرفي جوانان نخبه استان در عرصه هاي مختلف مي پردازد . و از طريق كارشناسان مشكلات اين قشر را بررسي ميكند . در اين برنامه با هدف افزايش مسائل حجاب و عفاف - آگاهي بخشي و دين و اخلاق به بيان مسائل و مشكلات جوانان مي پردازد . ساختار اين برنامه كلامي پيامي و مخاطب جوان است كه از شنبه تا چهارشنبه هر هفته از ساعت 17 تا 18 مهمان خانه هاي جوانان عزيز مي باشد . عوامل برنامه دوستان جوان : تهيه كننده : حميد طلايي گويندگان : عليرضا سازگاري - ناهيد فرجي گزارشگران : آقاي اطمينان - خانمها زارعيان دهقاني زاده و سازنده نويسنده : فاطمه دانايي
Loading the player...
دوستان جوان

جواني زيباترين فصل زندگي هر انساني است. دوراني كه انسان در كودكي آرزوي رسيدن به آن را دارد و در دوران پيري حسرت آن را مي خورد . آنچه دوران جواني را از ساير فصول زندگي ممتاز مي كند، شور و نشاط ، انرژي فراوان، قدرت تصميم گيري و انتخاب، رشد و ترقي و داشتن آرمان هاي بلند است كه هركدام از اين شاخص ها مي تواند از جوان مستعد يك انسان موفق و سربلند بسازد.

جوانی بهار عمر و جوان بهترین و مفیدترین قشر جامعه است.جوانان قشر متحرک، فعال و پرشور و نشاط جامعه را تشکیل می دهند.بدین جهت تمام نظام ها و حکومت ها روی این قشر عظیم سرمایه گذاری می کنند. برنامه دوستان جوان ضمن پرداختن به موضوعات مختلف ، به معرفي جوانان نخبه استان در عرصه هاي مختلف مي پردازد . و از طريق كارشناسان مشكلات اين قشر را بررسي ميكند . در اين برنامه با هدف افزايش مسائل حجاب و عفاف - آگاهي بخشي و دين و اخلاق به بيان مسائل و مشكلات جوانان مي پردازد .

ساختار اين برنامه كلامي پيامي و مخاطب جوان است كه از شنبه تا چهارشنبه هر هفته از ساعت 17 تا 18 مهمان خانه هاي جوانان عزيز مي باشد .

عوامل برنامه دوستان جوان :

تهيه كننده : حميد طلايي

گويندگان : عليرضا سازگاري - ناهيد فرجي

گزارشگران : آقاي اطمينان - خانمها زارعيان دهقاني زاده و سازنده

نويسنده : فاطمه دانايي