جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۳ خرداد ۱۳۹۹

دوستان جوان - نمایش محتوای صدا

 

 


  ساختار برنامه دوستان جوان كلامي پيامي و مخاطب جوان است كه از شنبه تا چهارشنبه هر هفته از ساعت 17 تا 18 مهمان خانه هاي جوانان عزيز مي باشد .   جواني زيباترين فصل زندگي هر انساني است . دوراني كه انسان در كودكي آرزوي رسيدن به آن را دارد و در دوران پيري حسرت آن را مي خورد . آنچه دوران جواني را از ساير فصول زندگي ممتاز مي كند، شور و نشاط ، انرژي فراوان ، قدرت تصميم گيري و انتخاب ، رشد و ترقي و داشتن آرمان هاي بلند است كه هركدام از اين شاخص ها مي تواند از جوان مستعد يك انسان موفق و سربلند بسازد.   جوانی بهار عمر و جوان بهترین و مفیدترین قشر جامعه است . جوانان قشر متحرک ، فعال و پرشور و نشاط جامعه را تشکیل می دهند.بدین جهت تمام نظام ها و حکومت ها روی این قشر عظیم سرمایه گذاری می کنند.   برنامه دوستان جوان ضمن پرداختن به موضوعات مختلف ، به معرفي جوانان نخبه استان در عرصه هاي مختلف مي پردازد و ازطريق كارشناسان مشكلات اين قشر را بررسي ميكند . در اين برنامه با هدف افزايش مسائل حجاب و عفاف - آگاهي بخشي و دين و اخلاق به بيان مسائل و مشكلات جوانان مي پردازد .   عوامل برنامه دوستان جوان : تهيه كننده : حميد طلايي دستيار تهيه : مسعود خاكي گوينده : ناهيد فرجي گزارشگر : شيوا اسدي نويسنده : فاطمه دانايي  
دوستان جوان

 

ساختار برنامه دوستان جوان كلامي پيامي و مخاطب جوان است كه از شنبه تا چهارشنبه هر هفته از ساعت 17 تا 18 مهمان خانه هاي جوانان عزيز مي باشد .


 

جواني زيباترين فصل زندگي هر انساني است . دوراني كه انسان در كودكي آرزوي رسيدن به آن را دارد و در دوران پيري حسرت آن را مي خورد . آنچه دوران جواني را از ساير فصول زندگي ممتاز مي كند، شور و نشاط ، انرژي فراوان ، قدرت تصميم گيري و انتخاب ، رشد و ترقي و داشتن آرمان هاي بلند است كه هركدام از اين شاخص ها مي تواند از جوان مستعد يك انسان موفق و سربلند بسازد.

 

جوانی بهار عمر و جوان بهترین و مفیدترین قشر جامعه است . جوانان قشر متحرک ، فعال و پرشور و نشاط جامعه را تشکیل می دهند.بدین جهت تمام نظام ها و حکومت ها روی این قشر عظیم سرمایه گذاری می کنند.

 

برنامه دوستان جوان ضمن پرداختن به موضوعات مختلف ، به معرفي جوانان نخبه استان در عرصه هاي مختلف مي پردازد و ازطريق كارشناسان مشكلات اين قشر را بررسي ميكند . در اين برنامه با هدف افزايش مسائل حجاب و عفاف - آگاهي بخشي و دين و اخلاق به بيان مسائل و مشكلات جوانان مي پردازد .


 

عوامل برنامه دوستان جوان :

تهيه كننده : حميد طلايي

دستيار تهيه : مسعود خاكي

گوينده : ناهيد فرجي

گزارشگر : شيوا اسدي

نويسنده : فاطمه دانايي