رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۲۳ مهر ۱۳۹۸

ديدار جمعي از دانشجويان دانشكده صدا و سيماي قم از نماينده ولي فقيه و امام جمعه يزد - نمایش محتوای خبر

 

 

روابط عمومي صدا وسيماي مركز يزد


جمعي از دانشجويان و مسئولان دانشكده صدا و سيما ي قم به همراه مدير كل صدا و سيماي مركز يزد با آيت ا... ناصري نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه يزد ديدار كردند

روابط عمومي صدا وسيماي مركز يزد

ديدار جمعي از دانشجويان دانشكده صدا و سيماي قم از نماينده ولي فقيه و امام جمعه يزد

به گزارش روابط عمومي صدا و سيماي مركز يزد "‌ آيت ا... ناصري در اين ديدار با قدرداني از دست اندركاران دانشكده صدا و سيما گفت : صدا و سيما يك دانشگاه بزرگ فرهنگيست كه بايد با تربيت نيروهاي متعهد زمينه رشد و تعالي رسانه ملي را فراهم كند .

نماينده ولي فقيه در استان افزود : امروزه رسانه هاي دنياي استكبار و در راس آن رسانه هاي رژيم صهيونيستي در تلاشند تا با ساخت برنامه ها و فيلم هاي غير اخلاقي ،‌تمام دنيا را به فساد و تباهي بكشانند و در چنين حالي رسانه ملي بايد با برنامه ريزي به توليد برنامه هاي آموزنده بپردازد .

امام جمعه يزد همچنين به موضوع بنيان خانواده و تربيت فرزند در جامعه اسلامي اشاره كرد و بر توجه به ساخت برنامه ها و فيلم هاي آموزنده در اين خصوص تاكيد كرد .

دكتر پهلوانيان مديركل صدا و سيماي مركز يزد و رئيس سابق دانشكده صدا و سيماي قم در ابتداي اين ديدار گفت :‌دانشكده صدا و سيماي قم به طور ويژه به طلاب اختصاص دارد و بيش از 90 درصد دانشجويان اين دانشگاه طلبه هستند .

در پايان اين ديدار،‌ دكتر رجايي فر معاون فرهنگي دانشكده صدا و سيماي قم هم به ارائه گزارشي از فعاليت هاي اين دانشكده پرداخت .