حمایت از کالای ایرانی | سه‌شنبه، ۶ فروردین ۱۳۹۸

دیدار معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی با مدیر کل صدا و سیما - نمایش محتوای خبر

 

 

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی از زحمات مدیر کل صدا و سیما تقدیر و تشکر کرد


دکتر دهقان معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی به همراه جمعی از مسئولان دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد با دکتر پهلوانیان مدیر کل صدا و سیما دیدار و از زحمات ایشان و همکاران صدا و سیما در انعکاس فعالیت های دانشگاه علوم پزشکی تقدیر کردند.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی از زحمات مدیر کل صدا و سیما تقدیر و تشکر کرد

دیدار معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی با مدیر کل صدا و سیما

به گزارش روابط عمومی صدا و سیما: دکتر دهقان معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی به همراه جمعی از مسئولان دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد با دکتر پهلوانیان مدیر کل صدا و سیما دیدار و از زحمات ایشان و همکاران صدا و سیما در انعکاس فعالیت های دانشگاه علوم پزشکی تقدیر کردند.

در این جلسه دکتر دهقان از تلاش های صدا و سیما در انعکاس مطلوب امور درمانی و بهداشتی در رسانه ملی تقدیر و تشکر نمود و با توجه به وجود آمدن بعضی از نا هنجاریها در طب سنتی و با توجه به نقش صدا و سیما ، خواستارآگاهی بخشی مردم در این زمینه شد.

در ادامه دکتر پهلوانیان نیز ضمن قدردانی از همراهی و همکاری دانشگاه علوم پزشکی بابرنامه های صدا و سیما ، گفت  هر تخصصی را باید از همان مرجع پیگیری و مطالبه کرد. مدیر کل صدا وسیما ،در بحث پزشکی و مسائل مرتبط با آن ، دانشگاه علوم پزشکی را مرجع این کار اعلام نمود و همکاری و همراهی صدا وسیما را در جهت آگاهی بخشی به مردم اعلام کرد.

در پایان دکتر دهقان معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی با اهداء لوح از زحمات دکتر پهلوانیان مدیر کل صدا وسیما تقدیر و تشکر نمود.

 جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
دروود.امیدواریم بحثهای طب سنتی و کارشناسان زبده در... مریم محمدی ۱۳۹۷/۰۱/۲۸ ۰۹:۳۵

مریم محمدی
دروود.امیدواریم بحثهای طب سنتی و کارشناسان زبده در این حوزه بیشتر استفاده شود.
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۷/۰۱/۲۸ ۰۹:۳۵