جهش تولید | چهارشنبه، ۱۴ خرداد ۱۳۹۹

راهبران یزد - نمایش محتوای صدا

 

 


برنامه راهبران یزد، با مشارکت سازمان حمل و نقل و پایانه های استان یزد با هدف معرفی فعالیت ها و عملکرد این سازمان تهیه می شود. این برنامه را می توانید روزهای سه شنبه رأس ساعت 13:10 به مدت 35 دقيقه از صداي مركز يزد بشنوید.
Loading the player...

برنامه راهبران یزد، با مشارکت سازمان حمل و نقل و پایانه های استان یزد با هدف معرفی فعالیت ها و عملکرد این سازمان تهیه می شود.  این برنامه را می توانید روزهای سه شنبه رأس ساعت 13:10 به مدت 35 دقيقه از صداي مركز يزد بشنوید.

قبل از فرار رسيدن عصر جديد و رونق شبكه راه ها و حمل و نقل به كمك فن آوري نوين،عمده ترين نوع سفرها را سفرهاي جاده اي تشكيل مي دادند. در اين سفرها برخي مسافران با پاي پياده و برخي ديگر كه توان مالي داشتند، سوار بر چهارپايان، طي طريق مي كردند. فكر تأسيس پايانه ها در ايران به سبك ترمينال هاي مدرن ابتدا در سال 1328مطرح گشت.

امروزه عليرغم گسترش شبكه هاي حمل و نقل از ميان انواع جابجائي مسافر در كشور (جاده اي ، ريلي وهوايي) بيش از 90% اين جابجايي توسط جاده ها صورت گرفته و بر همين اساس ضرورت توجه به وضعيت ارائه خدمات در اين بخش آشكار مي گردد.

رادیو یزد با مشارکت سازمان حمل و نقل و پایانه های استان یزد، برنامه راهبران یزد را جهت معرفی فعالیت ها و عملکردهای این سازمان با حضور کارشناسان و مسئولین ذیربط تولید می کند.همچنین ارتباط نزديك بين مردم و مسئولين این سازمان و كاهش تصادفات و حوادث جاده اي از اهداف دیگر این برنامه است.

در این برنامه گوینده برنامه مطالبی را در خصوص فعالیت ها و عملکرد سازمان ارائه می دهد و سپس با کارشناس برنامه درباره  موضوع برنامه گفتگو می کند.همچنین کارشناس مربوطه،  سوالات و مشکلاتی که از سوی مخاطبان برنامه از طریق تلفن یا پیامک مطرح شده پاسخ می دهد.

تاریخ تولید: 1394

تهيه كننده : محمد ابراهیم مزیدی

گوينده :  مسعود خاکی

نويسنده : نسرین وافی

گزارشگر :  حسین آقایی

صدابردار : جمال فلاح