جهش تولید | چهارشنبه، ۱۴ خرداد ۱۳۹۹

راهبران یزد - نمایش محتوای صدا

 

 


برنامه راهبران یزد، با مشارکت سازمان حمل و نقل و پایانه های استان یزد با هدف معرفی فعالیت ها و عملکرد این سازمان تهیه می شود. این برنامه را می توانید روزهای سه شنبه رأس ساعت 13:10 به مدت 30 دقيقه از رادیو يزد بشنوید .
Loading the player...

برنامه راهبران یزد، با مشارکت سازمان حمل و نقل و پایانه های استان یزد با هدف معرفی فعالیت ها و عملکرد این سازمان تهیه می شود.  این برنامه را می توانید روزهای سه شنبه رأس ساعت 13:10 به مدت 30 دقيقه از رادیو يزد بشنوید .

قبل از فرار رسيدن عصر جديد و رونق شبكه راه ها و حمل و نقل به كمك فن آوري نوين، عمده ترين نوع سفرها را سفرهاي جاده اي تشكيل مي دادند. در اين سفرها برخي مسافران با پاي پياده و برخي ديگر كه توان مالي داشتند، سوار بر چهارپايان، طي طريق مي كردند. فكر تأسيس پايانه ها در ايران به سبك ترمينال هاي مدرن ابتدا در سال 1328مطرح گشت .

امروزه علي رغم گسترش شبكه هاي حمل و نقل از ميان انواع جابجائي مسافر در كشور (جاده اي ، ريلي وهوايي) بيش از 90% اين جابجايي توسط جاده ها صورت گرفته و بر همين اساس ضرورت توجه به وضعيت ارائه خدمات در اين بخش آشكار مي گردد .

رادیو یزد با مشارکت سازمان حمل و نقل و پایانه های استان یزد، برنامه راهبران یزد را جهت معرفی فعالیت ها و عملکردهای این سازمان با حضور کارشناسان و مسئولین ذیربط تولید و پخش می کند . همچنین ارتباط نزديك بين مردم و مسئولين این سازمان و كاهش تصادفات و حوادث جاده اي از اهداف دیگر این برنامه است .

در این برنامه گوینده برنامه مطالبی را در خصوص فعالیت ها و عملکرد سازمان ارائه می دهد و سپس با کارشناس برنامه درباره  موضوع برنامه گفتگو می کند . همچنین کارشناس مربوطه،  به سوالات و مشکلاتی که از سوی مخاطبان برنامه از طریق تلفن یا پیامک مطرح شده پاسخ می دهد .

تاریخ تولید: 1395

تهيه كننده : محمد ابراهیم مزیدی

گوينده :  مسعود خاکی

نويسنده : نسرین وافی

گزارشگر :  محمدرضا اطمینان

صدابردار : جمال فلاح