رونق تولید ملی | جمعه، ۲۶ مهر ۱۳۹۸

راهنمایی بیش از 86 هزار مسافر نوروزی در یزد - نمایش محتوای خبر

 

 

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان یزد:


بهره‌مندی یکهزارو 727 نفر از ایستگاه‌های سلامت نیز از دیگر خدمات سازمان جوانان جمعیت هلال‌احمر از آغاز طرح نوروزی تا‌کنون بوده است.

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان یزد:

راهنمایی بیش از 86 هزار مسافر نوروزی بوسیله هلال احمر استان یزد انجام شد

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان یزد گفت: از ابتدای طرح 25 اسفند با تلاش اعضای جوان این جمعیت بیش از 86 هزار نفر از مسافران نوروزی برای دریافت خدمات متنوع فرهنگی و امدادی به پایگاه‌های نوروزی جمعیت هلال‌احمر این استان مراجعه کرده‌اند.

حامد صدیقی   افزود: با توجه به تدابیر در نظر گرفته شده، یکهزار و 77مسافر در خیمه‌های این جمعیت به اقامه نماز پرداختند و یکهزار و 337کودک نیز در فضای دوستدار کودک حضور پیدا کردند.

وی افزود: بهره‌مندی یکهزارو 727 نفر از ایستگاه‌های سلامت نیز از دیگر خدمات سازمان جوانان جمعیت هلال‌احمر از آغاز طرح نوروزی تا‌کنون بوده است.
معاون جوانان جمعیت هلال احمر استان یزد  اشاره کرد : با حضور بیش از 404 عضو جوان در روز این طرح نوروزی در هشت روز گذشته و در 26 پست طرح ایمنی و سلامت مسافرین نوروزی، بیش از 37هزار نقشه و 61هزار و267 مورد دیگر اقلام فرهنگی شامل سی دی، بروشور و سایر اقلام فرهنگی میان مسافران توزیع شده است.
به گفته صدیقی، طرح ایمنی و سلامت مسافران نوروزی از تاریخ بیست و پنجم اسفند آغاز و تا چهاردهم فروردین ماه امسال ادامه دارد که با هدف پیشگیری از تصادفات و داشتن سفر ایمن وسالم در ایام نوروز با همکاری سازمان‌های مرتبط و تلاش جوانان داوطلب اجرا و سعی می‌شود از موازی کاری با سایر سازمان‌های متولی در این امر پرهیز شود.
وی  هدف از اجرای این طرح را  نمایش توان عملیاتی تیم‌های بشر دوستانه جوانان هلال‌احمر و حمایت از زندگی و سلامت انسان‌ها‌، ترویج فرهنگ پیشگیری از طریق ارتقاء سطح آگاهی‌های عمومی مردم در امر حوادث و سوانح کشور و معرفی قابلیت‌ها و ظرفیت‌های هلال احمر در ارائه خدمات امدادی و بشر دوستانه  اعلام کرد .