رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۲۶ تیر ۱۳۹۸

راه اندازی خانه داوطلبان خبرنگار و مطبوعات در استان، بزودی - نمایش محتوای خبر

 

 

به گزارش خبرگزاری صداوسیما:


مدیرعامل هلال احمر: هدف از راه اندازی این خانه آشنایی اصحاب رسانه با دوره‌های امداد، کمک‌های اولیه و اهداف هلال احمر است.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما:

 حرازی زاده در بازدید از خانه مطبوعات استان افزود:با اجرای طرح های مشارکت اجتماعی با استانداری و سایر ادارت استان در زمینه پیشگیری از اعتیاد، کارآفرینی و اشتغال و ... با چندین دانشگاه استان، استانداری، دفتر امور اجتماعی استانداری و دیگر ارگان ها تعاملات خوبی برقرار شده  است.راه اندازی خانه داوطلبان خبرنگار و مطبوعات در استان ،بزودی

مدیرعامل هلال احمر گفت: بزودی 12کانون طلاب در حوزه های علمیه استان راه اندازی کرده و در این زمینه نیز کارهای خوبی را با مشارکت حوزه علمیه استان انجام می دهیم.

وی عنوان کرد: آماده هر گونه همکاری با خانه مطبوعات استان هستیم تا دوره های مختلفی را برای خبرنگاران برگزار کنیم.

مدیرعامل هلال احمر با بیان اینکه مسئولیت امداد و نجات سفرهای نوروزی استان یزد به‌عهده هلال‌احمر است، عنوان کرد: هلال‌احمر یزد سعی دارد در نوروز امسال با 10پایگاه امدادی ثابت، 3تا6 واحد امدادی سیار و ایستگاه‌های متعدد راهنمای مسافر در ورودی شهرها خدمات خود را ارائه کند.

حرازی زاده با اشاره به دیگر اقدامات انجام شده و در دستور کار این نهاد اظهار داشت: سال‌جاری چند مانور موثر در سطح استان برگزار شد و مانورهایی که برگزار می‌شود نقش مدیریت بحران در آنها موثر است و خوشبختانه مانورهای خوبی هم برگزار می شود.

وی ادامه داد: بازخوردی که الان از توانمندی نیروها داریم این است که جزو اولین تیم‌هایی هستیم که در حوادث حاضر می‌شویم و تعامل خوبی هم با نیروهای اورژانس داریم.

مدیرعامل هلال احمر یزد با اشاره به اینکه بیشترین هدف ما در حوزه آموزش، آموزش‌های همگانی و در سطح جامعه است، بیان داشت: برای آموزش اقداماتی انجام شده اما اصل بر این است که مردم نیز درک درستی از حوادث داشته باشند و به آموزش‌ها توجه کنند.