حمایت از کالای ایرانی | شنبه، ۲۴ آذر ۱۳۹۷

راه اندازی موکب خدمات رسانی به زائران اربعین – بزودی - نمایش محتوای خبر

 

 این موکب به همت بسیج جامعه پزشکی از پنج روز مانده به اربعین حسینی تا عصر روز اربعین در عمود ۱۴۰۶ دایر است .

به گزارش خبرگز اری صدا وسیما مرکزیزد , مسئول سازمان بسیج جامعه پزشکی استان یزد از برپایی موکب امام رضا(ع) در مراسم پیاده روی اربعین برای سومین سال در کربلا خبر داد.
دکتر  جواد قادری گفت: این موکب به همت بسیج جامعه پزشکی و دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد از پنج روز مانده به اربعین حسینی تا عصر روز اربعین در عمود ۱۴۰۶ خدمات رسانی به زائران اباعبدالله (ع) را انجام می دهد.
وی با اشاره به   اینکه خدمت رسانی این موکب از ساعت ۷ صبح تا ۱۲ شب به مدت پنج روز است، ادامه داد: بیش از ۵۰ نفر از پرسنل درمانی، متخصص، فوق تخصص، عمومی و پرستاری در این موکب به ارائه خدمات درمانی می پردازند.
قادری اشاره کرد : بیش از ۱۰۰ میلیون دارو از شرکت های دارو پخش و داروخانه های سطح استان یزد نیز به این موکب تعلق گرفته تا به زائران بیمار و نیازمند آن اهدا شود.
وی گفت : اسکان روزانه یک هزار و ۳۰۰ از خواهران و برادران، شارژ رایگان یک هزار و ۷۰۰ دستگاه تلفن همراه و امانتداری سه هزار کیف و کوله از دیگر خدماتی است که در این موکب به زائران ارائه می شود.
مسئول سازمان بسیج جامعه پزشکی استان یزد با بیان اینکه بخش خدماتی موکب امام رضا (ع) از ده روز مانده به اربعین کار خود را شروع می کنند،  گفت : خدمات خیاطی، آرایشگاه و ایستگاه صلواتی نیز در این موکب به زائران پیاده سید الشهدا (ع) ارائه می شود.