حمایت از کالای ایرانی | پنج‌شنبه، ۲ اسفند ۱۳۹۷

راه اندازی کانونهای سلامت محلات استان -بزودی - نمایش محتوای خبر

 

 

به گزاش خبرگزاری صداوسیما،مرکزیزد:


برنامه ريزي براي تشکيل پرونده سلامت کارکنان و جمع آوري شاخص هاي عدالت در استان از موضوعات مهم نشست کارگروه سلامت استان اعلام شد.

به گزاش خبرگزاری صداوسیما،مرکزیزد:

رئیس دبیرخانه کارگروه  سلامت و امنيت غذايي استان در نشست امروز این کارگروه از راه اندازی کانونهای سلامت استان تا پایان سال خبرداد.
لطفی افزود:ما در سطح هر شهرستان در استان به صورت آزمایشی یک الی دو کانون محله را راه اندازی کرده ایم که اساس آن نیز بر همه کاره بودن مردم و نیز مبتنی بر بیان مشکلات محلات است.
وی ادامه داد: در اين نشست  همچنین لزوم برنامه ريزي براي تشکيل پرونده سلامت کارکنان دستگاهها و گزارش  اقدامات انجام شده براي کنترل سموم و افت کش هاي محصولات  استراتژي کشاورزي  ارائه شد.
  رئیس دبیرخانه کارگروه  سلامت و امنيت غذايي استان گفت: قرار شد کارشناسان جهاد کشاورزی استان نسبت به کنترل و سنجش این سموم  اقدام کنند و تا پایان سال گزارش آن را ارائه کنند.
لطفی افزود: لزوم برنامه ريزي براي تشکيل پرونده سلامت کارکنان دستگاهها و جمع آوري شاخص هاي عدالت  در استان  تا پایان سال از دیگر مصوبات این نشست بود.
وی ادامه داد: باتوجه به اینکه مرکز اسناد راهبردی سلامت در دانشگاه علوم پزشکی استان تشکیل شده قرار شد اسناد سلامت از مکانهای دیگر جمع آوری شود و در اختیار دانشجویان قرار بگیرد.