جهش تولید | شنبه، ۱۷ خرداد ۱۳۹۹

راه رفتن در تاریکی - نمایش محتوای صدا

 

 


اگر به نمایش رادیویی علاقمند هستید می توانید چهارشنبه و پنج شنبه هر هفته ساعت 22:35 شنونده نمایش هفته به مدت 25 دقیقه از رادیو یزد باشید .
Loading the player...

اگر به نمایش رادیویی علاقمند هستید می توانید چهارشنبه و پنج شنبه هر هفته ساعت 22:35 شنونده نمایش هفته به مدت 25 دقیقه از رادیو یزد باشید .

خلاصه نمایش :

محمد که عضو سازمان مجاهدین است توسط ساواک دستگیر شده است .همزمان با دستگیر شدن وی، چند خانه امن لو رفته و چند عضو سازمان نیز دستگیر شده اند.همرزمان محمد به او مشکوک شده اند و فکر می کنند محمد زیر شکنجه ساواک دوام نیاورده و اعضا و خانه ها را لو داده است .  نادر نیز یکی دیگر از اعضای سازمان است که توسط ساواک شناسایی و هنگام فرار تیر خورده است . در این بین فریبا خواهر نادر، به دنبال نادر می گردد . نصیر هم محمد را به خانه ای که فریبا و فرخ نیز در آن جا هستند می برد تا از محمد اعتراف بگیرند . ولی نمی توانند ثابت کنند که محمد نادر را لو داده و جای او را می داند . محمد با جستجویی که می کند متوجه می شود فرخ آخرین نفری بوده که نادر را دیده است . نهایتا فرخ اعتراف می کند نادر مهره سوخته بوده و به دستور سازمان کشته شده است . همه این اتفاقات باعث می شود فریبا و فرخ نیز از سازمان ناامید شوند و دست از مبارزه علیه رژیم پهلوی بکشند . اما محمد منتظرقائم راه مبارزه خود را تغییر داده و در کنار علمای بزرگی همچون آیت الله صدوقی به مبارزه علیه رژیم ادامه می دهد .

تاریخ تولید: 1395

تهیه کننده : حمید طلایی

کارگردان : جواد پیشگر

نویسنده : سعید شهریار

صدابردار : جمال فلاح

افکتور : حامد امتحانی

بازیگران : مهدی قانع – علی دهقان پور – سید مرتضی فخر موسوی – مهدی سرخی زاده – مهدیه سادات هاشمی