جهش تولید | شنبه، ۱۰ خرداد ۱۳۹۹

راه روشن - نمایش محتوای صدا

 

 


با توجه به نياز نسل امروز به ارتقائ آگاهي پيرامون مسائل اعتقادي و با توجه به تبليغ مكاتب الحادي و شيطاني در تبادل مكتب غني اسلامي تهيه و پخش اينگونه برنامه ها لازم است .   چرا نماز، برخی از ما را از منکرات و زشتی‌‌‌ها باز نمی‌دارد، آیا مگر همین نماز با رعایت اصول و ضوابط فقهی ادا نشده است؟ چه بسیارند کسانی که ذره‌ای از این ضوابط و اصول عدول نمی‌کنند و نماز آنها از نظر فقهی خدشه ناپذیر است، اما چرا همین نماز، آنها را از فحشا و منکر باز نمی‌دارد. (ان الصلاة تنهی عن الفحشاء والمنکر). با این وجود چه می‌توان گفت؟ اين سوال و سوالاتي شبيه اين موجب شده است تا برنامه راه روشن با كارشناسي استاد شايق در شبكه استاني صداي مركز يزد طراحي و ضبط شود. در اين برنامه سعي شده است علاوه بر پاسخ به شبهات ديني، بازنگري در آموخته هاي رايج ديني در جامعه صورت گيرد. باتوجه به اهمیت دین در زندگی انسان، رادیو يزد اقدام به تهیه وتولید برنامه ای باعنوان «راه روشن » نمود. برنامه « راه روشن » در روزهای چهارشنبه هر هفته به مدت 40 دقیقه از رادیو يزد پخش می شود. این برنامه به منظور پاسخگویی به سؤالات و شبهات شنوندگان با حضور استاد مجرب معارف ، كارشناس برنامه استاد شايق تهیه ، تولید و پخش می شود. عوامل برنامه : تهيه كننده : آقاي مجيدي زاد گوينده : آقاي طالبي پور كارشناس برنامه : استاد شايق
راه روشن

با توجه به نياز نسل امروز به ارتقائ آگاهي پيرامون مسائل اعتقادي و با توجه به تبليغ مكاتب الحادي و شيطاني در تبادل مكتب غني اسلامي تهيه و پخش اينگونه برنامه ها لازم است .

 چرا نماز، برخی از ما را از منکرات و زشتی‌‌‌ها باز نمی‌دارد، آیا مگر همین نماز با رعایت اصول و ضوابط فقهی ادا نشده است؟ چه بسیارند کسانی که ذره‌ای از این ضوابط و اصول عدول نمی‌کنند و نماز آنها از نظر فقهی خدشه ناپذیر است، اما چرا همین نماز، آنها را از فحشا و منکر باز نمی‌دارد. (ان الصلاة تنهی عن الفحشاء والمنکر). با این وجود چه می‌توان گفت؟

اين سوال و سوالاتي شبيه اين موجب شده است تا برنامه راه روشن با كارشناسي استاد شايق در شبكه استاني صداي مركز يزد طراحي و ضبط شود. در اين برنامه سعي شده است علاوه بر پاسخ به شبهات ديني، بازنگري در آموخته هاي رايج ديني در جامعه صورت گيرد.

باتوجه به اهمیت دین در زندگی انسان، رادیو يزد اقدام به تهیه وتولید برنامه ای باعنوان «راه روشن » نمود.

برنامه « راه روشن » در روزهای چهارشنبه هر هفته به مدت 40 دقیقه از رادیو يزد پخش می شود.

این برنامه به منظور پاسخگویی به سؤالات و شبهات شنوندگان با حضور استاد مجرب معارف ، كارشناس برنامه استاد شايق تهیه ، تولید و پخش می شود.

عوامل برنامه :

تهيه كننده : آقاي مجيدي زاد

گوينده : آقاي طالبي پور

كارشناس برنامه : استاد شايق