رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۲۵ مهر ۱۳۹۸

راو بيراه - نمايش هفته - نمایش محتوای صدا

 

 


راه و بيراه داستان مرد معتادي به نام نادر است كه به خاطر اعتيادش همسر و فرزند و همسايه هايش از او گريزانند و هيچكس به او اعتنايي نمي كند حتي دخترش هم به خاطر مسخره كردن بچه هاي محل از خانه بيرون نمي آيد و هر اتفاق بدي در محله بيافتد همه كار او مي دانند  . زن هر چه تلاش مي كند همسرش را ترك دهد نمي تواند بنابراين خانه را ترك مي كند و به خانه عمويش مي رود . مرد هم از خماري و بي پولي به هر كس كه رو مي آورد حتي دوستانش او را از خود مي رانند . بالاخره او نزد يكي از دوستانش مي رود و مي خواهد از او پول بگيرد اين همان دوستي بود كه نادر را به اين راه كشانده بود ولي خودش الان مواد را ترك كرده بود و حاضر نبود حتي لحظه اي در كنار نادر بايستد و همه اين اتفاقها باعث شد ...... عوامل برنامه : تهيه كننده و كارگردان : مهدي سرخي زاده نويسنده : مهدي سرخي زاده هنرمندان به ترتيب اجراي نقش : محمد رضا شجريان - مهدي سرخي زاده - ناهيد فرجي - حميد رضا حاجي محمد زاده صدابردار : احمد صديقي برنامه نمايش هفته روزهای پنجشنبه هر هفته از ساعت 20:30 بمدت 30 دقیقه و تكرار آن جمعه ها از شبکه استانی صدای مرکز يزد  پخش می شود .
Loading the player...
راو بيراه - نمايش هفته

راه و بيراه داستان مرد معتادي به نام نادر است كه به خاطر اعتيادش همسر و فرزند و همسايه هايش از او گريزانند و هيچكس به او اعتنايي نمي كند حتي دخترش هم به خاطر مسخره كردن بچه هاي محل از خانه بيرون نمي آيد و هر اتفاق بدي در محله بيافتد همه كار او مي دانند  .


زن هر چه تلاش مي كند همسرش را ترك دهد نمي تواند بنابراين خانه را ترك مي كند و به خانه عمويش مي رود . مرد هم از خماري و بي پولي به هر كس كه رو مي آورد حتي دوستانش او را از خود مي رانند . بالاخره او نزد يكي از دوستانش مي رود و مي خواهد از او پول بگيرد اين همان دوستي بود كه نادر را به اين راه كشانده بود ولي خودش الان مواد را ترك كرده بود و حاضر نبود حتي لحظه اي در كنار نادر بايستد و همه اين اتفاقها باعث شد ......

عوامل برنامه :

تهيه كننده و كارگردان : مهدي سرخي زاده

نويسنده : مهدي سرخي زاده

هنرمندان به ترتيب اجراي نقش : محمد رضا شجريان - مهدي سرخي زاده - ناهيد فرجي - حميد رضا حاجي محمد زاده

صدابردار : احمد صديقي

برنامه نمايش هفته روزهای پنجشنبه هر هفته از ساعت 20:30 بمدت 30 دقیقه و تكرار آن جمعه ها از شبکه استانی صدای مرکز يزد  پخش می شود .