رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۱ آبان ۱۳۹۸

رايحه نياز - نمایش محتوای صدا

 

 


نماز بهترین اعمال دینی است که اگر قبول درگاه خداوند عالم شود , عبادت های دیگر هم قبول می شود و اگر پذیرفته نشود , اعمال دیگر هم قبول نمی شود  و همان طور که اگر انسان شبانه روزی پنج نوبت در نهر آبی شست و شو کند چرک در بدنش نمی ماند ،نماز های پنج گانه هم انسان را از گناهان پاک می کند . معاونت صدای مرکز یزد در راستای اهتمام بخشیدن به مقوله نماز اقدام به تولید برنامه رادیویی رایحه نیاز کرده است. رایحه نیاز عنوان برنامه ای رادیویی است که در گروه معارف صدای مرکز یزد تولید می شود. در این برنامه به نیاز مخاطبان در مورد نماز و آداب پرداختن به آن اشاره می شود. از آیتم های برنامه رایحه نیاز می توان به شعر نماز، معرفی کتاب نماز، گزارش، آداب نماز و نماز در کلام بزرگان اشاه کرد. اين برنامه در خصوص گسترش فرهنگ نماز است . نماز یکی از فریضه‌های مهم و اصلی اسلام است که به عنوان دومین رکن اسلام قرار گرفته است و پلی ارتباطی بین خدا و بنده‌اش است. در نماز ، بنده دلش را برای راز و نیاز با خدایش باز می‌کند و شروع  به حرف زدن، ستایش کردن و درخواست از خداوند می‌کند و نهایت بندگی‌اش را برای خداوند به منصه‌ی ظهور می‌گذارد. رسانه راديو نيز بنا به وظيفه ديني خود بصورت ويژه به اين فريضه الهي پرداخته است. برنامه رايحه نياز تلاش كرده است تا با بخشهاي مختلف ديني بتواند ضرورت اين امر مهم را براي مخاطبان متذكر شود. رایحه نیاز با ساختار كلامي و مخاطب عام به تهیه کنندگی خانم تقديسي و اجرای خانم دهقانپور و گزارشگر ي آقاي اقتصادي روزهای شنبه هر هفته ساعت 11:50 به مدت 20 دقیقه از صدای مرکز یزد پخش می شود.
Loading the player...
رايحه نياز

نماز بهترین اعمال دینی است که اگر قبول درگاه خداوند عالم شود , عبادت های دیگر هم قبول می شود و اگر پذیرفته نشود , اعمال دیگر هم قبول نمی شود  و همان طور که اگر انسان شبانه روزی پنج نوبت در نهر آبی شست و شو کند چرک در بدنش نمی ماند ،نماز های پنج گانه هم انسان را از گناهان پاک می کند .

معاونت صدای مرکز یزد در راستای اهتمام بخشیدن به مقوله نماز اقدام به تولید برنامه رادیویی رایحه نیاز کرده است.رایحه نیاز عنوان برنامه ای رادیویی است که در گروه معارف صدای مرکز یزد تولید می شود.در این برنامه به نیاز مخاطبان در مورد نماز و آداب پرداختن به آن اشاره می شود.از آیتم های برنامه رایحه نیاز می توان به شعر نماز، معرفی کتاب نماز، گزارش، آداب نماز و نماز در کلام بزرگان اشاه کرد.

اين برنامه در خصوص گسترش فرهنگ نماز است . نماز یکی از فریضه‌های مهم و اصلی اسلام است که به عنوان دومین رکن اسلام قرار گرفته است و پلی ارتباطی بین خدا و بنده‌اش است. در نماز ، بنده دلش را برای راز و نیاز با خدایش باز می‌کند و شروع  به حرف زدن، ستایش کردن و درخواست از خداوند می‌کند و نهایت بندگی‌اش را برای خداوند به منصه‌ی ظهور می‌گذارد. رسانه راديو نيز بنا به وظيفه ديني خود بصورت ويژه به اين فريضه الهي پرداخته است. برنامه رايحه نياز تلاش كرده است تا با بخشهاي مختلف ديني بتواند ضرورت اين امر مهم را براي مخاطبان متذكر شود.
رایحه نیاز با ساختار كلامي و مخاطب عام به تهیه کنندگی خانم تقديسي و اجرای خانم دهقانپور و گزارشگري آقاي اقتصادي روزهای شنبه هر هفته ساعت 11:50 به مدت 20 دقیقه از صدای مرکز یزد پخش می شود.