جهش تولید | چهارشنبه، ۱۳ فروردین ۱۳۹۹

رجال - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

رجال

تهیه کننده : محمد صادق کوچک زاده

کارگردان : سید جلال دهقانی اشکذری

مجری : علی درستکار

 

تولید سیمای شبکه تابان برنامه مستند روایی رجال را ویژه معرفی شخصیتهای برجسته و سرمایه ای استان تهیه و تولید می نماید . اولین سری از مستند گفتگو محور رجال با موضوع انقلاب در یزد به شناساندن انقلابیون یزدی در جریان های سیاسی، انقلابی استان یزد می پردازد. این مستند با استفاده از کارشناسان مجرب و مطلع از اتفاقات آن دوران تهیه شده است . این مجموعه تولید شده به محوریت شهید آیت الله محمد صدوقی و مبارزات ایشان در پیروزی انقلاب می پردازد به طوری که در هر قسمت گفتگویی با یکی از اشخاص یا چهره های مرتبط با این شهید بزرگوار از جمله آیت ا.. ناصری ، آیت ا.. راشد یزدی ، حجه الاسلام نادر زاده و...  که از نزدیک به مناسبتهای مختلف با ایشان در تعامل بودند و بطور خاص این بزرگوار را می شناختند انجام شده است که به موضوعات و ابعاد مختلف شخصیتی ، خانوادگی، اخلاقی و ارتباط ایشان با بازاریان و کسبه در آن دوران می پردازد . 

مستند رجال روزهای یکشنبه ، سه شنبه وپنجشنبه در ساعت 18 به مدت 45 دقیقه و بازپخش آن در روزهای شنبه ، دوشنبه و چهارشنبه در ساعت 8:30 صبح  در ایام دهه فجر به روی آنتن می رود . 

 

سال تولید: 1396


نمایش نظرسنجی

اطلاع رسانی اخبار و اطلاعات مربوط به شیوع بیماری کرونا و پخش برنامه های آگاهی سازی مخاطب را از برنامه های صداوسیمای مرکز یزد چگونه ارزیابی می کنید؟
% آرا
0% 0 a. بسیار خوب
0% 0 b. خوب
0% 0 c. متوسط
0% 0 d. ضعیف
0% 0 e. بسیارضعیف

کل آرا: 0