رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۲۸ مهر ۱۳۹۸

ره يكشبه - نمایش محتوای صدا

 

 


برنامه نمايش هفته روزهای پنجشنبه هر هفته از ساعت 20:00 بمدت 30 دقیقه و تكرار آن جمعه ها ساعت 12:00 از شبکه استانی صدای مرکز يزد  پخش می شود . "ره يكشبه " عنوان نمایشی است که در رادیو يزد ضبط و پخش شده است. داستان این نمایش از این قرار است که :دو برادر و خواهر به نامهای جمال و پروین بعد از مرگ پدر ومادرشان صاحب ارثیه ای می شوند جمال با ارثش در بازار با خرید وفروش ، در اندک مدتی به سود خوبی می رسد ولی پروین ارثش را در کار تولیدی می گذارد . جمال خواهرش را وسوسه می کند که با اوهمراه شود و ادامه داستان ..... ره یک شبه به تهیه کنندگی وکارگردانی : حمید طلایی و نويسندگي فاطمه دانايي از رادیو یزد پخش شد . نقش آفرینان این نمایش را : محمد ارکان ،محبوبه زارعیان ، منوچهر هنردان ، فخر السادات طباطبایی و حمید طلایی و صدابرداري جمال فلاح برعهده دارند .
ره يكشبه

برنامه نمايش هفته روزهای پنجشنبه هر هفته از ساعت 20:00 بمدت 30 دقیقه و تكرار آن جمعه ها ساعت 12:00 از شبکه استانی صدای مرکز يزد  پخش می شود ."ره يكشبه " عنوان نمایشی است که در رادیو يزد ضبط و پخش شده است.


داستان این نمایش از این قرار است که :دو برادر و خواهر به نامهای جمال و پروین بعد از مرگ پدر ومادرشان صاحب ارثیه ای می شوند جمال با ارثش در بازار با خرید وفروش ، در اندک مدتی به سود خوبی می رسد ولی پروین ارثش را در کار تولیدی می گذارد . جمال خواهرش را وسوسه می کند که با اوهمراه شود و ادامه داستان .....

ره یک شبه به تهیه کنندگی وکارگردانی : حمید طلایی و نويسندگي فاطمه دانايي از رادیو یزد پخش شد .

نقش آفرینان این نمایش را : محمد ارکان ،محبوبه زارعیان ، منوچهر هنردان ، فخر السادات طباطبایی و حمید طلایی و صدابرداري جمال فلاح برعهده دارند .