رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۳۰ تیر ۱۳۹۸

روزقدس، روزحمایت از مظلومان فلسطین - نمایش محتوای خبر

 

 

آیت الله محمدرضا ناصری نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد وآیت الله وافی نماینده مردم استان درمجلس خبرگان رهبری :


نماینده، ولی فقیه در استان و نماینده مردم استان یزد در مجلس خبرگان رهبری به مناسبت روز جهانی قدس پیام مشترکی صادر کردند.

آیت الله محمدرضا ناصری نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد وآیت الله وافی نماینده مردم استان درمجلس خبرگان رهبری :

آیت الله محمدرضا ناصری نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد وآیت الله وافی نماینده مردم استان درمجلس خبرگان رهبری در این پیام آورده اند:

همه می‌دانیم که قدس قبله اول مسلمانان است، جایگاه انبیاء الهی و محل عروج معراج پیامبر عظیم الشأن است به توطئه انگلیس و استکبار از دست مسلمانان گرفته شد و مردم مسلمان فلسطین سالهاست که از خانه و کاشانه به دورند و در بعضی کشور‌ها آواره هستند و رژیم صهیونیستی هر روز به هر بهانه خانه را بر سر آن‌ها خراب می‌کند، گلوله باران می‌کند، با توپ و تانک و هواپیما به آن‌ها که مطالبه سرزمینشان را دارند حمله می‌کند زن و بچه، کوچک و بزرگ به هیچ کس رحم نمی‌کند.
متأسفانه کشور‌های اسلامی با تسلیم شدن به قدرت‌ها نوکر اجانب شده، با اینکه بهترین منابع نفتی در اختیار آنهاست بدست دشمنانشان آمریکا و انگلیس و غیره می‌دهند و دست از یاری مسلمانان مظلوم برداشته اند و فریاد یَا لَلْمُسْلِمِینَ مظلومان را با گلوله جواب می‌دهند.
مردم مؤمن ایران به پیروی از امام (ره) و رهبرشان این ندای مظلومان را پاسخ می‌دهند و با زنده نگه داشتن آرمان فلسطین و فریاد زدن بر سر استکبار هرگونه کمک و حمایت را نسبت به مسلمانان مظلوم بنا به فرمایش مولای متقیان کونا لِلظّالِمِ خَصْما وَ لِلْمَظْلومِ عَوْنا انام می‌دهند.
آنچه که مقدر است و دلگرم می‌کند آن مردم مظلوم را و زنده نگه می‌دارد اسم فلسطین را، راهپیمایی و اظهار حمایت از آنهاست که همه ساله در جمعه آخر ماه رمضان بعنوان روز قدس برائت خود را از ظالمان و صهیونیسم و استکبار جهانی اعلام می‌دارند و نابودی آن‌ها را از خدای متعال طلب می‌کنند و برای مسلمانان مظلوم فلسطین آرزوی خلاصی و پیروزی داریم. ان شاالله
مردم غیور بیدار ما هر ساله در صحنه بوده اند امسال هم باشکوه‌تر ترس را بر جان غاصبین بیشتر کنند و عرصه را بر آن‌ها تنگ‌تر کنند تا نابودیشان. ان شاالله