رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۲۸ مهر ۱۳۹۸

روز بيداري - نمایش محتوای صدا

 

 


سلام بر قدس و سلام بر مظلوميت خاموشت - سلام بر شهيدانت و سلام به زيتون هاي به تاراج رفته ات اي قدس . سلام بر صلابت و استواري مردم مظلوم فلسطين . سلام بر جوانانت . امروز دامنه انتشار فریادها نه فقط در ملت های منطقه که از قلب اروپا و امریکا بلند می شود و این به مفهوم آن است که ملت ها در سراسر جهان بیدار شده و خواهان آزادی هستند. روز قدس به تدبیر هوشمندانه امام راحل(ره)  یک روز شاخص در جهان اسلام  و به عنوان نماد اسلام و مبارزه با استکبار است.در بلوک بندی دنیای امروز شاهد جنگ سردی بین استضعاف و استکبار هستیم، که همانا نظام جمهوری اسلامی و ملت های مسلمان منطقه نماد استضعاف و اسرائیل و امریکای غاصب نماد استکبارهستند.روزقدس نمادی است که همه مسلمانان دراین روز با راهپیمایی نسبت به اقدامات استکبار جهانی اعلام انزجار کرده و با کفرستیزی خواستار نجات اسلام می شوند. حرکت مسلمانان در روز قدس فقط منحصر به فلسطین و غزه نیست، این حرکت امروز  تبدیل به فریاد های اسلام خواهی مسلمانان در سراسر دنیا شده  است.آرمان مسلمانان سرنگونی ظلم درجهان است و وقایع و کشتار مسلمانان در جهان به نوعی خبر از زمان تحقق این آرمان ها را می دهد. شرکت در راهپیمایی روز قدس علاوه بر تکلیف شرعی تضمین کننده حیات، بقا و دوام نظام جمهوری اسلامی است و  شرکت در راهپیمایی وظیفه دینی و شرعی است زیرا هویت، همیت ملی و منافع نظام را تضمین خواهد کرد از این روهمه مکلف هستیم تا در راهپیمایی روزقدس شرکت کنیم. کشتار مسلمانان خبر ازسرنگونی ظلم درجهان می دهد . فریاد اسلام خواهی در سراسر دنیا پچیده است. روز بيداري ويژه برنامه اي به مناسبت روز جهاني قدس است . الهام بخشي و آگاهي بخشي هايي كه حضرت امام در دوران حيات داشتند امروز موجب بيداري اسلامي در منطقه شد و باعث شد كه همچنان موضوع فلسطين اشغالي و جنايات رژيم صهيونيستي در اذهان باقي بماند . ويژه برنامه روز بيداري برنامه اي است كه در راستاي انعكاس راهپيمايي باشكوه روز قدس و با توجه به موج بيداري اسلامي از صداي مركز يزد پخش شد . در اين برنامه زمان آغاز راهپيمايي به اطلاع شنوندگان برنامه  مي رسد . خبرنگاران محترم در شهر ها و روستا هاي مختلف اطلاع رساني مي كنند . از بخشهاي مختلف برنامه : سامانه پيام كوتاه برنامه - بخش كارشناسي - ارتباط لحظه به لحظه با گزارشگران برنامه در شهر يزد و اطراف يزد - تلفن - سخنان رهبري در خصوص فلسطين و راهپيمايي روز قدس - مسابقه كه از طرف يكي از كارشناسان برنامه اعلام مي شود و مخاطبان مي توانند از طريق پيامك در اين مسابقه شركت كنند و ... . گزارشگران برنامه در سطح شهر دارالعباده  نسبت به برگزاري راهپيمايي اطلاع رساني مي كنند و از شور و حال مردم مي گويند . عوامل برنامه روز بيداري : تهيه كننده : آقاي طلايي دستيار برنامه : خانم دانايي گويندگان : خانم دهقان پور و آقاي طالبي پور گزارشگران : خانم زارعيان و آقاي آقايي ويژه برنامه روز بيداري به مناسبت روز جهاني قدس  در روز جمعه به مدت 4 ساعت از ساعت 9 صبح تا 13 از صداي مركز يزد پخش شد .
Loading the player...

سلام بر قدس و سلام بر مظلوميت خاموشت - سلام بر شهيدانت و سلام به زيتون هاي به تاراج رفته ات اي قدس . سلام بر صلابت و استواري مردم مظلوم فلسطين . سلام بر جوانانت .

امروز دامنه انتشار فریادها نه فقط در ملت های منطقه که از قلب اروپا و امریکا بلند می شود و این به مفهوم آن است که ملت ها در سراسر جهان بیدار شده و خواهان آزادی هستند. روز قدس به تدبیر هوشمندانه امام راحل(ره)  یک روز شاخص در جهان اسلام  و به عنوان نماد اسلام و مبارزه با استکبار است.در بلوک بندی دنیای امروز شاهد جنگ سردی بین استضعاف و استکبار هستیم، که همانا نظام جمهوری اسلامی و ملت های مسلمان منطقه نماد استضعاف و اسرائیل و امریکای غاصب نماد استکبارهستند.روزقدس نمادی است که همه مسلمانان دراین روز با راهپیمایی نسبت به اقدامات استکبار جهانی اعلام انزجار کرده و با کفرستیزی خواستار نجات اسلام می شوند. حرکت مسلمانان در روز قدس فقط منحصر به فلسطین و غزه نیست، این حرکت امروز  تبدیل به فریاد های اسلام خواهی مسلمانان در سراسر دنیا شده  است.آرمان مسلمانان سرنگونی ظلم درجهان است و وقایع و کشتار مسلمانان در جهان به نوعی خبر از زمان تحقق این آرمان ها را می دهد.

شرکت در راهپیمایی روز قدس علاوه بر تکلیف شرعی تضمین کننده حیات، بقا و دوام نظام جمهوری اسلامی است و  شرکت در راهپیمایی وظیفه دینی و شرعی است زیرا هویت، همیت ملی و منافع نظام را تضمین خواهد کرد از این روهمه مکلف هستیم تا در راهپیمایی روزقدس شرکت کنیم.

کشتار مسلمانان خبر ازسرنگونی ظلم درجهان می دهد . فریاد اسلام خواهی در سراسر دنیا پچیده است.

روز بيداري ويژه برنامه اي به مناسبت روز جهاني قدس است .

الهام بخشي و آگاهي بخشي هايي كه حضرت امام در دوران حيات داشتند امروز موجب بيداري اسلامي در منطقه شد و باعث شد كه همچنان موضوع فلسطين اشغالي و جنايات رژيم صهيونيستي در اذهان باقي بماند . ويژه برنامه روز بيداري برنامه اي است كه در راستاي انعكاس راهپيمايي باشكوه روز قدس و با توجه به موج بيداري اسلامي از صداي مركز يزد پخش شد .

در اين برنامه زمان آغاز راهپيمايي به اطلاع شنوندگان برنامه  مي رسد . خبرنگاران محترم در شهر ها و روستا هاي مختلف اطلاع رساني مي كنند .

از بخشهاي مختلف برنامه : سامانه پيام كوتاه برنامه - بخش كارشناسي - ارتباط لحظه به لحظه با گزارشگران برنامه در شهر يزد و اطراف يزد - تلفن - سخنان رهبري در خصوص فلسطين و راهپيمايي روز قدس - مسابقه كه از طرف يكي از كارشناسان برنامه اعلام مي شود و مخاطبان مي توانند از طريق پيامك در اين مسابقه شركت كنند و ... .

گزارشگران برنامه در سطح شهر دارالعباده  نسبت به برگزاري راهپيمايي اطلاع رساني مي كنند و از شور و حال مردم مي گويند .

عوامل برنامه روز بيداري :

تهيه كننده : آقاي طلايي

دستيار برنامه : خانم دانايي

گويندگان : خانم دهقان پور و آقاي طالبي پور

گزارشگران : خانم زارعيان و آقاي آقايي


ويژه برنامه روز بيداري به مناسبت روز جهاني قدس  در روز جمعه به مدت 4 ساعت از ساعت 9 صبح تا 13 از صداي مركز يزد پخش شد .