جهش تولید | شنبه، ۱۰ خرداد ۱۳۹۹

رو در رو - نمایش محتوای صدا

 

 


برنامه رو در رو با ساختار كلامي-پیامی روزهاي یکشنبه و سه شنبه از ساعت 13:15 به مدت 45 دقيقه از صداي مركز يزد پخش مي شود.
Loading the player...
رو در رو

برنامه رو در رو با ساختار كلامي-پیامی روزهاي یکشنبه و سه شنبه از ساعت 13:15 به مدت 45 دقيقه از صداي مركز يزد پخش مي شود

پاسخگویی دستگاههای مختلف به تحقق مطالبات رهبری و مردم و پاسخ مسئولان نسبت به کارنامه مسئولیتی خود در حیطه ارائه الگوی یک نظام سالم و از سویی دیگر، اجتناب از تبعیض و تضییع حقوق مردم و سوء استفاده ازشغل و مسئولیت ، ازمهم ترین وظایف مسئولان شمرده شده است.  انعكاس فعاليتهاي مسئولان استان و پاسخ به مشكلات اجتماعي با هدف افزايش خودباوري فردي و اجتماعي - كوشش در جهت رفع مشكلات همشهريان و آگاهي بخشي نسبت به انعكاس دستاوردهاي انقلاب از اهداف برنامه "رو در رو" است .   در اين برنامه سعی می شود به بررسي مشكلات مردم استان و اطلاع رساني و همچنين برقراري ارتباط نزديك بين مردم ومسئولين پرداخته شود. در برنامه رو در رو، مسئولان استان هر یک مرتبط با حوزه کاری خود گزارش عملکردی را ارائه  نموده و به برخی از مشکلات مطرح شده توسط مردم از طریق تماس تلفنی و یا ارسال پیامک پاسخ می دهند..

این برنامه می کوشد ضمن دعوت از مسئولین استان به برنامه، زمینه پاسخگویی به خواسته ها و انتظارات مردم را فراهم نماید.نقد آگاهانه،دلسوزانه و بی غرض فعالیت های مسئولین از اهداف این برنامه است. 

تاریخ تولید: 1394

تهيه كننده : محمد جلال اقتصادی

گوينده : الهه دهقان پور

نويسنده : نویسندگان صدا

 گزارشگر : محمد حسین آقایی