جهش تولید | چهارشنبه، ۷ آبان ۱۳۹۹

رو در رو - نمایش محتوای صدا

 

 


رو در رو برنامه ای است که با دعوت از مسئولین و مدیران نهادها و سازمان های دولتی، به بررسی عملکرد آن نهاد می پردازد و به مسائل و مشکلات مطرح شده از سوی مخاطبان در رابطه با عملکرد آن نهاد پاسخ می دهد. رو در رو را روزهاي دوشنبه و چهارشنبه رأس ساعت 13:00 به مدت 45 دقيقه از رادیو يزد بشنوید .

تهيه كننده : فرانک سعیدی

گوينده : ناهید فرجی

نويسنده : ناهید فرجی

 گزارشگر : محمدرضا اطمینان

رو در رو  برنامه ای است که با دعوت از مسئولین و مدیران نهادها و سازمان های دولتی، به بررسی عملکرد آن نهاد می پردازد و به مسائل و مشکلات مطرح شده از سوی مخاطبان در رابطه با عملکرد آن نهاد پاسخ می دهد. رو در رو را روزهاي دوشنبه و چهارشنبه رأس ساعت 13:00 به مدت 45 دقيقه از رادیو يزد بشنوید .

انعكاس فعاليت هاي مسئولان و مدیران استان و پاسخ آنان به مشكلات و مسائلی که از سوی مردم مطرح می شود و همچنین پیگیری مسائل مطرح شده تا حصول نتیجه مناسب و قابل ارائه به شهروندان گرامی از اهداف برنامه رو در رو است .

در اين برنامه سعی می شود به بررسي مشكلات مردم استان و اطلاع رساني و همچنين برقراري ارتباط نزديك بين مردم و مسئولين پرداخته شود .

ابتدا گوینده درباره موضوع مورد بحث برنامه، مطالبی بیان می کند سپس با میهمان برنامه که در استودیو حضور دارد به بحث می پردازد، در ادامه مسؤول حاضر در برنامه، به سؤالات و مشکلات مخاطبین که از طریق تلفن یا پیامک مطرح شده پاسخ می دهد .

گزارشگر برنامه نیز با حضور در سطح شهر با مردم درباره موضوع برنامه گفتگو می کند و میهمان برنامه به مسائلی که همشهریان مطرح می کنند نیز پاسخ می دهد .

سال تولید: 1396