جهش تولید | چهارشنبه، ۷ آبان ۱۳۹۹

رو در رو - نمایش محتوای صدا

 

 


"رو در رو " برنامه ای است که باهدف انعكاس فعاليت هاي مسئولان و مدیران استان و پاسخ آنان به مشكلات و مسائلی که از سوی مردم مطرح می شود و همچنین پیگیری مسائل مطرح شده تا حصول نتیجه مناسب و قابل ارائه به شهروندان گرامی تهیه شده است. در این برنامه با دعوت از مسئولین و مدیران نهادها و سازمان های دولتی، به بررسی عملکرد آن نهاد می پردازد و به مسائل و مشکلات مطرح شده از سوی مخاطبان در رابطه با عملکرد آن نهاد پاسخ می دهد. رو در رو را روزهاي پنجشنبه رأس ساعت ۱۳:15 به مدت ۴۵ دقيقه از رادیو يزد بشنوید.

 

تهیه کننده: فرانک سعیدی

گویندگان: ناهید فرجی، محمد کاظم رحمانی

نویسنده: ناهید فرجی

گزارشگر: محمد حسین آقایی

رو در رو

"رو در رو  " برنامه ای است که باهدف انعكاس فعاليت هاي مسئولان و مدیران استان و پاسخ آنان به مشكلات و مسائلی که از سوی مردم مطرح می شود و همچنین پیگیری مسائل مطرح شده تا حصول نتیجه مناسب و قابل ارائه به شهروندان گرامی تهیه شده است. در این برنامه  با دعوت از مسئولین و مدیران نهادها و سازمان های دولتی، به بررسی عملکرد آن نهاد می پردازد و به مسائل و مشکلات مطرح شده از سوی مخاطبان در رابطه با عملکرد آن نهاد پاسخ می دهد. رو در رو را روزهاي پنجشنبه رأس ساعت ۱۳:15 به مدت ۴۵ دقيقه از رادیو يزد بشنوید. بخشهای مختلف برنامه عبارتند از :

ابتدا گوینده درباره موضوع مورد بحث برنامه، مطالبی بیان می کند سپس با میهمان برنامه که در استودیو حضور دارد به بحث می پردازد، در ادامه مسؤول حاضر در برنامه، به سؤالات و مشکلات مخاطبین که از طریق تلفن یا پیامک مطرح شده پاسخ می دهد .گزارشگر برنامه نیز با حضور در سطح شهر با مردم درباره موضوع برنامه گفتگو می کند و میهمان برنامه به مسائلی که همشهریان مطرح می کنند نیز پاسخ می دهد .

سال تولید: 1398