رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۲۳ مهر ۱۳۹۸

رصد - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

رصد

 

«رصد» عنوان برنامه زنده تلویزیونی است که با موضوع پیگیری مسائل و مشکلات مردمی در حوزه های مختلف در سطح استان می پردازد .
این برنامه با حضورمسئولین و کارشناسان مطلع و مرتبط با موضوع برنامه در راستای حل مشکلات استان، طرح مطالبات مردم و مسئولین و توسعه همه جانبه استان می پردازد.
برنامه چالشی و گفتگو محور «رصد» به انعکاس مشکلات، ناهنجاری ها، نابسامانی های حوزه های مختلف فرهنگی، اقتصادی، اجتماعی، ... در استان می پردازد و با حضور بالاترین مقام و مسئول اجرایی دستگاه مربوطه در استودیوی برنامه، به مسائل و مشکلات مردم پاسخ می دهند .
در این برنامه همچنین از کارشناسان مطلع و آگاه از موضوع برنامه به صورت حضوری یا تلفنی استفاده می شود تا به روند بحث و گفتگو کمک کند و از نظرات مخاطبان در قالب گزارش، پیامک، .. استفاده می شود .این برنامه پنجشنبه ها از ساعت 21:15 به مدت 90  دقیقه بصورت زنده از سیمای مرکز یزد پخش می شود.مخاطبان گرامی می توانند ازطریق شماره پیامک 30000352 نکات خودرا برای برنامه ارسال بفرمایند.

Loading the player...
سال تولید: 1398
عوامل تولید:

 

تهیه کننده: محمدرضا بذرافشان

مجری:حسین درستکار

طراح ونویسنده: محمدرضا بذرافشاننمایش نظرسنجی

بینندگان گرامی عملکرد صدا وسیمای مرکز یزد را در پوشش دهی برنامه های ماه محرم و پخش مراسم های عزاداری شهرستانها و استان یزد را چگونه ارزیابی می کنید؟لطفا نظرات خودراتا پایان ماه مهر اعلام بفرمایید.
% آرا
0% 0 a. بسیار خوب
100% 1 b. خوب
0% 0 c. متوسط
0% 0 d. ضعیف
0% 0 e. بسیار ضعیف

کل آرا: 1