جهش تولید | شنبه، ۱۰ خرداد ۱۳۹۹

ستارگان زمین - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

ستارگان زمین

Loading the player...

تولید سیمای شبکه تابان برنامه ستارگان زمین را به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج تولید و پخش می نماید .

بسیج شجره طیبه و درخت تناور و پر ثمری است که شکوفه های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می دهد، بسیج مدرسه عشق و مکتب شاهدان و شهیدان گمنامی است که پیروانش بر گلدسته های رفیع آن، اذان شهادت و رشادت سر داده اند. بسیج میقات پا برهنگان معراج اندیشه پاک اسلامی است که تربیت یافتگان آن، نام ونشانی در گمنامی و بی نشانی گرفته اند. بسیج لشکر مخلص خداست که دفتر تشکیل آن را همه مجاهدان از اولین تا آخرین امضا نموده اند.

تبیین کارکرد بسیج در جمهوری اسلامی ایران از این حیث دارای ارزش و اهمیت است که دارای رویکردی نوین و اختصاصی است. یعنی برخلاف نظریه جامعه شناختی که حرکت مردمی را برای انقلاب ضروری می داند و پس از تشکیل نهادهای قانونی، بسیج عمومی را لازم نمی دانند و جلوی هر حرکت اجتماعی و مردمی را خواهند گرفت.رویکرد نوین جمهوی اسلامی به بسیج، موجب گردید نخبگان و توده های انقلابی، پس از انقلاب، منفعل نشده بلکه همان نخبگان و همان توده مردم، در جهت حفاظت و حراست از انقلاب، به راه خود ادامه دهند.

ستارگان زمین در این راستا به معرفي برنامه هاي هفته بسيج ، عملكرد و فعاليت بسيج و ارزشهای بسیج در عرصه هاي گوناگون مي پردازد . آیتمهای این برنامه شامل سرود ،ترانه ، معرفی بسیجیان برتر ، وله و طرح های گرافیکی، گزارش مردمی ، قران ، معرفی پایگاههای برتر ، گزارش عملکرد بسیج اصناف ، میهمانان ویژه و شاخص در مقوله بسیج می باشد .

این برنامه در هفته بسیج هرشب راس ساعت 21:30الی 22:30 به مدت 60 دقیقه به روی آنتن می رود .

سال تولید: 1395

تهیه کننده : محمد رضا بذرافشان

کارگردان : نوید رنجبر

تصویر برداران : جواد مصطفوی - حمید محمدی - علی ثابت 

مجری : محمد جواد سعیدنیا

صدابرداران : اکبر فتوحی - سعید نیکوکار

تدوین : محمد رضا بذرافشان نمایش نظرسنجی

اطلاع رسانی اخبار و اطلاعات مربوط به شیوع بیماری کرونا و پخش برنامه های آگاهی سازی مخاطب را از برنامه های صداوسیمای مرکز یزد چگونه ارزیابی می کنید؟
% آرا
0% 0 a. بسیار خوب
0% 0 b. خوب
0% 0 c. متوسط
0% 0 d. ضعیف
0% 0 e. بسیارضعیف

کل آرا: 0