رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۲ آبان ۱۳۹۸

ستايش - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

ستايش

Loading the player...

ستايش عنوان فيلم داستاني است كه در سيماي شبكه تابان در سال 1390 تهيه وتوليد شده است . داستاني ستايش يكي از سيزده قسمت مجموعه داستاني پروانه ها است كه در گروه كودك سيماي شبكه تابان تهيه شده است . حس اعتماد ،خودباوري واعتقاد به عظمت در افرينش خداوند متعال واستفاده از توانمندي هر فرد هرچند معلول وناتوان باشد وديد انسانها به اين قشر ازجامعه دست مايه داستان سيد جمشيد روشن وتهيه كنندگي محمدرضا طائفي شده تادر دل كوچه پس كوچه هاوخانه هاي قديمي يزداين داستان را به تصوير بكشند. ((ستايش)) داستان خانواده اي يزدي است كه دختر معلول ذهني دارند كه قصه در مورد تعامل و دوستي اين دختر با خواهر و خانواده اش رقم مي خورد .

در جريان اين داستان به توانايي هاي اين نوجوان معلول و نگاهش به محيط پيرامون و عظمت خالق يكتا پي خواهيم برد. داستان ستايش را ابوالفضل دهقاني زاده به تصوير كشيده و كارگرداني و نويسندگي آن را سيد جمشيد روشن و تهيه كنندگي آن را محمدرضا طائفي بر عهده دارند. محسن قهرماني بااستفاده از جلوه هاي ويژه توانسته است فضاي داستان را باتوجه به مسائل ديني ، مذهبي وعاطفي در ذهن بيننده القا نمايد.

ديگر عوامل عبارتند از : دستيار تهيه كننده : حامد ژيانپور / صدابردار: سعيد نيكوكار / دستيار صدا و تصوير : محمد رضا راسخ ، مصطفي رحيم پور، هادي واحدي

بازيگري اين داستان بر عهده : اميرخاني / آخوندزاده / نگار رضايي / فاطمه منتظر فرج مي باشد.

مجموعه داستاني پروانه ها در زمينه هاي مختلف حوزه كودك ونوجوان در سيماي شبكه تابان تهيه مي شود.

گالري تصاويرنمایش نظرسنجی

بینندگان گرامی عملکرد صدا وسیمای مرکز یزد را در پوشش دهی برنامه های ماه محرم و پخش مراسم های عزاداری شهرستانها و استان یزد را چگونه ارزیابی می کنید؟لطفا نظرات خودراتا پایان ماه مهر اعلام بفرمایید.
% آرا
0% 0 a. بسیار خوب
100% 1 b. خوب
0% 0 c. متوسط
0% 0 d. ضعیف
0% 0 e. بسیار ضعیف

کل آرا: 1