رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۲۸ مهر ۱۳۹۸

سحر نوراني - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

سحر نوراني

Loading the player...

ايجاد لحظات عرفاني و معنوي در زمان سحر ، پخش ادعيه سحر و نيايشهاي مخصوص سحرماه مبارك رمضان مي تواند در تقويت فضاي معنوي جامعه مؤثر باشد .

ويژه برنامه سحر نوراني در  30 برنامه 90 دقیقه ای از سيماي مرکز يزد بصورت زنده  توليد و پخش می شود. این برنامه با موضوع معارف اسلامی ویژه ماه مبارک رمضان هر روز سحر از ساعت 3:30 تا 5 بامداد ادامه می یابد.برنامه سحر نوراني با هدف ایجاد فضای معنوی و عرفانی در لحظات ناب سحر گاهي برای مخاطبان پخش می شود. تبيين و ارتقاء معارف ديني در مخاطبان ، بيان احكام و ارزش هاي اسلامي در زمينه هاي مختلف زندگي از اهداف اين برنامه مي باشد . پخش دعاي سحرو مناجاتهاي ويژه سحر ، سخنراني و تفسير توسط كارشناسان مذهبي ،پيامك ،تاثير دعا و راز و نيايش وانس با قران در مراحل مختلف زندگي ، سخنان ائمه اطهار  امام و مقام معظم رهبري ، اذان و نماز  از آيتمهاي اين برنامه مي باشد.عوامل اين برنامه عبارتند از :

تهيه كننده : مهدي شاكر

دستيار تهيه : حامد ژيان پور

كارگردان: ابوالقاسم ابو ترابي

تصويربرداران : سيد هاشم پورحسيني - محمد رضا كشفي

صدابردار: علي اكبر فتوحي - طاهر پيشوايي

دستيار صدا و تصوير: حميد محمدي

سحر نوراني همه روزه از ساعت 3:30  تا 5 بامداد به صورت زنده از سيماي شبكه تابان پخش مي شود .


گالري تصاوير :


 

 نمایش نظرسنجی

بینندگان گرامی عملکرد صدا وسیمای مرکز یزد را در پوشش دهی برنامه های ماه محرم و پخش مراسم های عزاداری شهرستانها و استان یزد را چگونه ارزیابی می کنید؟لطفا نظرات خودراتا پایان ماه مهر اعلام بفرمایید.
% آرا
0% 0 a. بسیار خوب
100% 1 b. خوب
0% 0 c. متوسط
0% 0 d. ضعیف
0% 0 e. بسیار ضعیف

کل آرا: 1