رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۲۵ مهر ۱۳۹۸

سخنراني آيت الله علاقبند - نمایش محتوای صدا

 

 


ماه مبارک رمضان، ماه نزول قرآن، ماه برکات واسعه الهی، و ماهی است که شب قدر در آن قرار گرفته است. این ماه مهم­ترین زمان برای تبلیغ معارف دینی است و مبلغان گرامی می­توانند با الهام از آیات قرآن و روایات و ادعیه معصومین علیهم السلام، جهت هدایت انسانها برنامه ­ریزی تبلیغی داشته باشند. از مسائل مهم در ماه مبارک رمضان ـ که باید مبلغان بدان توجه داشته باشند ـ پرورش روحیه تقوی و پرهیزگاری در مسلمانان است. در ماه مبارک رمضان زمینه توبه فراهم است و مبلغان با انذار مردم و امیدوار ساختن آنان به فضل و رحمت واسعه الهی، می­توانند آنها را به بازگشت و توبه فرا خوانند. بیان موضوعاتی در زمینه گناه شناسی، راههای تقویت تقوی و روحیه پرهیز از گناه، عواقب گناه در دنیا و عذابهای اخروی گناه، می­تواند بسیار مؤثر بوده، زمینه رشد و هدایت مردم را فراهم سازد. حالت روزه ­داری یکی از بهترین موقعیتها برای تقویت روحیه پرهیز از گناه می­باشد. همزمان با ماه مبارک رمضان ، صداي مركز يزد سخنرانی ايت الله علاقبند را با موضوعات مختلفی نظیر « ماه مبارک رمضان و آداب روزه داری و .... » توسط عوامل پخش ضبط و پخش مي كند . اين برنامه با ساختار كلامي و از ساعت 06:30 به مدت 30 دقيقه از راديو يزد پخش مي شود .
Loading the player...
سخنراني آيت الله علاقبند

ماه مبارک رمضان، ماه نزول قرآن، ماه برکات واسعه الهی، و ماهی است که شب قدر در آن قرار گرفته است. این ماه مهم­ترین زمان برای تبلیغ معارف دینی است و مبلغان گرامی می­توانند با الهام از آیات قرآن و روایات و ادعیه معصومین علیهم السلام، جهت هدایت انسانها برنامه ­ریزی تبلیغی داشته باشند. از مسائل مهم در ماه مبارک رمضان ـ که باید مبلغان بدان توجه داشته باشند ـ پرورش روحیه تقوی و پرهیزگاری در مسلمانان است. در ماه مبارک رمضان زمینه توبه فراهم است و مبلغان با انذار مردم و امیدوار ساختن آنان به فضل و رحمت واسعه الهی، می­توانند آنها را به بازگشت و توبه فرا خوانند.

بیان موضوعاتی در زمینه گناه شناسی، راههای تقویت تقوی و روحیه پرهیز از گناه، عواقب گناه در دنیا و عذابهای اخروی گناه، می­تواند بسیار مؤثر بوده، زمینه رشد و هدایت مردم را فراهم سازد. حالت روزه ­داری یکی از بهترین موقعیتها برای تقویت روحیه پرهیز از گناه می­باشد.

همزمان با ماه مبارک رمضان ، صداي مركز يزد سخنرانی ايت الله علاقبند را با موضوعات مختلفی نظیر « ماه مبارک رمضان و آداب روزه داری و .... » توسط عوامل پخش ضبط و پخش مي كند . اين برنامه با ساختار كلامي و از ساعت 06:30 به مدت 30 دقيقه از راديو يزد پخش مي شود .