رونق تولید ملی | شنبه، ۲۷ مهر ۱۳۹۸

سيب حوا - نمايش هفته - نمایش محتوای صدا

 

 


سيب حوا عنوان نمايش هفته گذشته بود . اين نمايش ، داستان زن و مردي به نام احمد و ناهيد است كه بچه ندارند و با وجود تلاش زياد براي بچه دار شدن نتيجه اي نمي گيرند . بالاخره يك روز جواب آزمايش را مي گيرند و معلوم مي شود اشكال از احمد آقا هست ولي همسرش به خاطر علاقه اي كه به شوهرش دارد جواب آزمايش را به او نشان نمي دهد و مي گويد ايراد از من است تا همسرش ناراحت نشود . همينطور زمان مي گذرد و مادر شوهر هم كه فكر مي كند اشكال از عروسش است تصميم مي گيرد  فكري به حال پسرش بكند ، بنابراين با عروسش صحبت مي كند و از او مي خواهد كه به ازدواج دوم احمد تن بدهد ، ناهيد خانم هم قبول مي كند ولي به شرط اينكه ..... عوامل برنامه : تهيه كننده و كارگردان : محبوبه زارعيان نويسنده : اعظم منصوريان هنرمندان به ترتيب اجراي نقش : صديقه مطلق - مهدي قانع - نسيم نجاريان -  مهديه شريفي صدابردار : احمد صديقي برنامه نمايش هفته روزهای پنجشنبه هر هفته از ساعت 20:30 بمدت 30 دقیقه و تكرار آن جمعه ها از شبکه استانی صدای مرکز يزد  پخش می شود .
Loading the player...
سيب حوا - نمايش هفته

سيب حوا عنوان نمايش هفته گذشته بود . اين نمايش ، داستان زن و مردي به نام احمد و ناهيد است كه بچه ندارند و با وجود تلاش زياد براي بچه دار شدن نتيجه اي نمي گيرند . بالاخره يك روز جواب آزمايش را مي گيرند و معلوم مي شود اشكال از احمد آقا هست ولي همسرش به خاطر علاقه اي كه به شوهرش دارد جواب آزمايش را به او نشان نمي دهد و مي گويد ايراد از من است تا همسرش ناراحت نشود .


همينطور زمان مي گذرد و مادر شوهر هم كه فكر مي كند اشكال از عروسش است تصميم مي گيرد  فكري به حال پسرش بكند ، بنابراين با عروسش صحبت مي كند و از او مي خواهد كه به ازدواج دوم احمد تن بدهد ، ناهيد خانم هم قبول مي كند ولي به شرط اينكه .....

عوامل برنامه :

تهيه كننده و كارگردان : محبوبه زارعيان

نويسنده :اعظم منصوريان

هنرمندان به ترتيب اجراي نقش : صديقه مطلق - مهدي قانع - نسيم نجاريان -  مهديه شريفي

صدابردار : احمد صديقي

برنامه نمايش هفته روزهای پنجشنبه هر هفته از ساعت 20:30 بمدت 30 دقیقه و تكرار آن جمعه ها از شبکه استانی صدای مرکز يزد  پخش می شود .