رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۶ اسفند ۱۳۹۸

سپهر دانش - نمایش محتوای صدا

 

 


  سپهر دانش برنامه علمی رادیو یزد است که روزهای شنبه رأس ساعت 18 : 00 به مدت 25 دقيقه از رادیو يزد پخش مي شود . این برنامه دانستنی های جذاب پدیده های علمی را با مخاطبان خود مرور می کند و آخرین تحولات علمی استان را به اطلاع مخاطبان خود می رساند . برنامه «سپهر دانش» با هدف انعكاس رويدادهاي علمي استان در زمینه های مختلف پزشکی، نجوم، فن آوری و ... در رادیو يزد توليد می شود . این برنامه شامل بخش های گوناگونی نظیر شرح یک مطلب علمی، معرفی دستاوردهای علمی مراکز دانشگاهی، تحقیقاتی و ... در قالب گزارش، معرفی نخبگان استان، تازه ترین خبرهای علمی استان، کشور و جهان و گفتگو با کارشناس درباره یک موضوع علمی است . این برنامه همچنین رویدادهای علمی نظیر همایش ها و سمینارهای مختلف در استان را منعکس می کند .

تهيه كننده : آرزو تقدیسی

گوينده : ناهید فرجی

گزارشگر : شیوا اسدی

نويسنده : ناهید فرجی

صدابردار :علی دهقانی زاده ، جمال فلاح ، اسماعیل الطاف

 سپهر دانش برنامه علمی رادیو یزد است که روزهای شنبه رأس ساعت 18:00 به مدت 25 دقيقه از رادیو يزد پخش مي شود . این برنامه دانستنی های جذاب پدیده های علمی را با مخاطبان خود مرور می کند و آخرین تحولات علمی استان را به اطلاع مخاطبان خود می رساند .

برنامه «سپهر دانش» با هدف انعكاس رويدادهاي علمي استان در زمینه های مختلف پزشکی، نجوم، فن آوری و ... در رادیو يزد توليد می شود .

این برنامه شامل بخش های گوناگونی نظیر شرح یک مطلب علمی، معرفی دستاوردهای علمی مراکز دانشگاهی، تحقیقاتی و ... در قالب گزارش، معرفی نخبگان استان، تازه ترین خبرهای علمی استان، کشور و جهان و گفتگو با کارشناس درباره یک موضوع علمی است .

این برنامه همچنین رویدادهای علمی نظیر همایش ها و سمینارهای مختلف در استان را منعکس می کند .

سال تولید: 1396