رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۲ آبان ۱۳۹۸

شب فیروزه ای - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

شب فیروزه ای

Loading the player...

تولید سیمای شبکه تابان برنامه تلویزیونی شب فیروزه ای این هفته را از باغ جهانی دولت آباد یزد همزمان با شبکه پنج سیما به روی آنتن می برد.

شادی به عنوان پدیده ای است که در روان شناسی، در حوزه انگیزش و هیجان مورد بررسی، تبیین، تحلیل و تعریف قرار می گیرد از حالت های فراگیر شخصیت انسان به شمار می رود که بر نگرش، باور، احساس و رفتار فرد تاثیر بسیاری می گذارد و می تواند تمامی جنبه های شخصیت او را در حال و آینده، دستخوش تغییر و تحول سازد.عامل های بسیاری بر چگونگی ظهور احساس شادی موثر است که از آن جمله می توان به نقش فرهنگ، تربیت، ملیت، مذهب و شرایط اجتماعی اشاره کرد.

شاد زیستن و احساس شادمانی اثرهای مثبت فراوانی بر زندگی انسان می گذارد که از آن جمله می توان نقش آن در افزایش آگاهی، خلاقیت و فعالیت فرد نام برد. شادی، تسهیل گر ارتباط های اجتماعی محسوب می شود و علاوه بر حفظ سلامت، عمر بیشتر را برای انسان به ارمغان می آورد.

سیمای شبکه تابان در این راستا برنامه شب فیروزه ای که دارای بخش های مختلفی از جمله دعوت از مهمانان ملی و بومی، انعکاس ظرفیت های مذهبی، گردشگری و تاریخی کهن شهر یزد، میان برنامه، وُله و .... است، از بیست و هفتم شهریور ماه لغایت دوم مهر ماه در باغ جهانی دولت آباد یزد برنامه ریزی، اجرا و پخش می نماید.

برنامه شب فیروزه ای  هر شب از ساعت 21 الی 22:30 به مدت 90 دقیقه بصورت زنده به روي آنتن شبكه تابان و شبکه پنج مي رود و به سمع و نظر مخاطبان مي رسد .

سال تولید: 1395

تهیه کننده : محمد رضا طایفی 

کارگردان : محسن عباسی

تصویر برداران : فرهاد چراغی - حمید محمدی - علی ثابت - محمد رضا کشفی - محمد رضا زارع 

صدابرداران : حمید خردادمهر - اکبر فتوحی -

دستیاران تهیه : سروش تحویلداران - حامد ژیانپور

دستیاران صداو تصویر : محمدخدام - امیر طاهری - محمد یزدان پناه - سجاد دهشیری - محمد سفلایی

مجری : سامان ارسخان - علی معصومی نمایش نظرسنجی

بینندگان گرامی عملکرد صدا وسیمای مرکز یزد را در پوشش دهی برنامه های ماه محرم و پخش مراسم های عزاداری شهرستانها و استان یزد را چگونه ارزیابی می کنید؟لطفا نظرات خودراتا پایان ماه مهر اعلام بفرمایید.
% آرا
0% 0 a. بسیار خوب
100% 1 b. خوب
0% 0 c. متوسط
0% 0 d. ضعیف
0% 0 e. بسیار ضعیف

کل آرا: 1