رونق تولید ملی | شنبه، ۱۰ اسفند ۱۳۹۸

شب فیروزه ای - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

شب فیروزه ای

تهیه کننده : محمد رضا طایفی

کارگردان : محسن عباسی

مجری : سامان ارسخان - علی معصومی

 تصویر برداران :حمید محمدی - علی ثابت - محمد رضا کشفی - محمد رضا زارع

 صدابرداران : علی عبدالحسینی- اکبر فتوحی

دستیاران تهیه : سروش تحویلداران - حامد ژیانپور

دستیاران صداو تصویر : محمدخدام - امیر طاهری - محمد یزدان پناه – حسین زارع- رضا حمیدنژاد

تدوینگر : سید مهدی ثباتیان 

تولید سیمای شبکه تابان برنامه تلویزیونی شب فیروزه ای این هفته را از باغ جهانی دولت آباد یزد همزمان با شبکه پنج سیما به روی آنتن می برد.

شادی به عنوان پدیده ای است که در روان شناسی، در حوزه انگیزش و هیجان مورد بررسی، تبیین، تحلیل و تعریف قرار می گیرد از حالت های فراگیر شخصیت انسان به شمار می رود که بر نگرش، باور، احساس و رفتار فرد تاثیر بسیاری می گذارد و می تواند تمامی جنبه های شخصیت او را در حال و آینده، دستخوش تغییر و تحول سازد.عامل های بسیاری بر چگونگی ظهور احساس شادی موثر است که از آن جمله می توان به نقش فرهنگ، تربیت، ملیت، مذهب و شرایط اجتماعی اشاره کرد.

شاد زیستن و احساس شادمانی اثرهای مثبت فراوانی بر زندگی انسان می گذارد که از آن جمله می توان نقش آن در افزایش آگاهی، خلاقیت و فعالیت فرد نام برد. شادی، تسهیل گر ارتباط های اجتماعی محسوب می شود و علاوه بر حفظ سلامت، عمر بیشتر را برای انسان به ارمغان می آورد.

سیمای شبکه تابان در این راستا برنامه شب فیروزه ای که دارای بخش های مختلفی از جمله دعوت از مهمانان ملی و بومی، انعکاس ظرفیت های مذهبی، گردشگری و تاریخی کهن شهر یزد، میان برنامه، وُله و .... است، از 31تیر ماه به مدت دوازده شب در باغ جهانی دولت آباد یزد برنامه ریزی، اجرا و پخش می نماید.

برنامه شب فیروزه ای  هر شب از ساعت 21 الی 22:15 به مدت 75 دقیقه بصورت زنده به روي آنتن شبكه تابان و شبکه پنج مي رود و به سمع و نظر مخاطبان مي رسد .

سال تولید: 1396


جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
سلام دانلود برنامه شب فيروزه اي را کجا می تونم... مهدي ۱۳۹۶/۰۵/۱۵ ۱۱:۲۴

مهدي
سلام دانلود برنامه شب فيروزه اي را کجا می تونم پیدا کنم.

مدير سايت : انشاالله اطلاع رساني مي شود .
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۶/۰۵/۱۵ ۱۱:۲۴