رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۲۸ مهر ۱۳۹۸

شب های تابان - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

شب های تابان

Loading the player...

شب های تابان برنامه ای است با رویکرد فرهنگی،اجتماعی وتفریحی سرگرمی  به منظورایجاد لحظاتی پربار وایجادامید ونشاط به صورت زنده ازشبکه تابان  تولید و پخش میشود.تولید سيماي شبكه تابان شب های تابان را براي پر كردن بهينه اوقات فراغت مخاطبان و پرداختن به مناسبت اعیاد شعبانیه و ارتباط مخاطبان با برنامه طراحي و تهيه مي كند. 

رسانه ملی در نظام جمهوری اسلامی به عنوان دانشگاهی عمومی باید در خدمت رشد معارف ، اخلاق جامعه ، توسعه فضائل و مبارزه با رذائل فرهنگی باشد. یکی از موضوعات مهم که باعث ایجاد وفاق و هم‌دلی در بین آحاد مختلف مردم می‌شود، موضوع مناسبت‌های ملی و مذهبی است. امروزه رسانه‌ها مولفه‌ا‌ی مهم و تأثیرگذار در همه‌ی عرصه‌ها هستند و تأثیر مطبوعات و رسانه‌ها در مناسبت‌های مختلف‌ و جذب مخاطب بسیار تأثیرگذار است.

آیتم های این برنامه شامل : خواننده ، نمایش طنز هاشم و باشم ، مسابقه ، حضور خوانندگان و بازیگران مطرح کشوری و با حضور خانواده های پرسنل شرکت قولاد آلیازی ایران در سالن شهدای صدا و سیمای مرکز یزد برگزار می شود .

تولید سیمای شبکه تابان در این راستا برنامه شب های تابان را با مشارکت شرکت فولاد آلیاژی ایران  هر شب بصورت زنده ازساعت21:10 الی 22:10 به مدت 60 دقیقه و بازپخش آن از ساعت 15:30  پخش  می نمالید .

سال تولید: 1396

تهیه کننده : سید محسن شمس الدینی

کارگردان : مهدی کارگر شورکی

دستیار تهیه : سروش تحویلداران

صدابردار : سید جواد حسینی پور

تصویر بردار : علیرضا دهقان - جواد مصطفوی - علی ثابت - مریم صادقی

مجری : عباس گلرسان - الهه دهقانپور

تدوین : سید مهدی ثباتیان

منشی صحنه : حسین عقیلی

رایانه : مهدی باغیانی نمایش نظرسنجی

بینندگان گرامی عملکرد صدا وسیمای مرکز یزد را در پوشش دهی برنامه های ماه محرم و پخش مراسم های عزاداری شهرستانها و استان یزد را چگونه ارزیابی می کنید؟لطفا نظرات خودراتا پایان ماه مهر اعلام بفرمایید.
% آرا
0% 0 a. بسیار خوب
100% 1 b. خوب
0% 0 c. متوسط
0% 0 d. ضعیف
0% 0 e. بسیار ضعیف

کل آرا: 1