جهش تولید | دوشنبه، ۱۰ آذر ۱۳۹۹

شهر هنر - نمایش محتوای صدا

 

 


شهر هنر، مجله هنری رادیو یزد است که به رخدادهای فرهنگی هنری استان می پردازد . این برنامه روزهای شنبه رأس ساعت 22:30 به مدت 30 دقیقه از رادیو یزد بشنوید .

تهيه كننده : ابراهیم دهقان طزرجانی

گوينده :  ناهید فرجی

نويسنده : راحله کمال زاده

گزارشگر :  محمد جلال اقتصادی

صدابردار : جمال فلاح

 

شهر هنر، مجله هنری رادیو یزد است که  به رخدادهای فرهنگی هنری استان می پردازد . این برنامه روزهای شنبه رأس ساعت 22:30 به مدت 30 دقیقه از رادیو یزد بشنوید .

هنر نقش مهمی در فرهنگ سازی و انتقال مفاهیم و ارزش ها دارد . همچنین هنر می تواند وسیله انتقال دانش و تجربیات گذشتگان به نسل جوان  باشد.  رادیو یزد با هدف افزایش آگاهی فرهنگی مخاطب و آشنایی با تازه ترین رویدادهای فرهنگی - هنری استان در زمینه های مختلف برنامه "شهر هنر" را تهیه کرده است .

همچنین افزایش آگاهی جامعه در حوزه های فرهنگی ،هنری ،تاریخی استان ، تقویت روحیه شادابی ،امید و نشاط و افزایش سواد رسانه ای از دیگر اهداف مجله هنری "شهر هنر" است .

در این برنامه به کلیه حوادث و رویدادهای فرهنگی و هنری استان اعم از جشنواره ها، نمایشگاه ها، تئاترها، فیلم های سینمایی در حال اکران، کتاب های چاپ شده از نویسندگان و شاعران بومی و ... پرداخته خواهد شد .

در "شهر هنر" سعی می شود درباره تئاترها و فیلم های سینمایی در حال اکران اطلاع رسانی شود و همچنین از نقدهای یک منتقد حوزه تئاتر و سینما در این برنامه استفاده خواهد شد .

در "شهر هنر" سعی می شود درباره تئاترها و فیلم های سینمایی در حال اکران اطلاع رسانی شود و همچنین از نقدهای یک منتقد حوزه تئاتر و سینما در این برنامه استفاده خواهد شد .

"شهر هنر" را با بخش­های زیر دنبال کنید :

تهیه گزارش از انجمن های شعر و گفتگو با شاعران استان

مصاحبه با نخبگان فرهنگی استان

تهیه گزارش از یکی از موضوعات برنامه و خبرهای فرهنگی و هنری استان

خبرهای فرهنگی استان

معرفی کتاب های نویسندگان استان

پخش ترانه های خواننده های استان

 

سال تولید: 1397