جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۷ اسفند ۱۳۹۹

شور همبستگی - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

شور همبستگی

تهیه کننده : محمد رضا طایفی

کارگردان : ابوالفضل دهقانیزاده - ابوالقاسم ابوترابی

صدابردار : علی عبدالحسینی 

تصویربردار : سید علی نادری - مریم صادقی

دستیار صدا و تصویر : محمد پور سلطانی 

مجریان : عباس گلرسان - حسین درستکار - سامان ارس خان 

تدوین : زهرا شیرزاده

صدا و سیمای  یزد در 29 اردیبهشت  درحماسه بزرگ انتخابات انعکاس دهنده این شور و حضور بزرگ مردم در خلق حماسه ای دیگر خواهد بود .
سیمای شبکه تابان با "برنامه  شور همبستگی "  ویژه برنامه  انتخابات  یازدهمین دوره ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهریزد این حماسه بزرگ را به نمایش می گذارد .

پوشش و تهیه گزارش از صندوق های مختلف شهرستان یزد توسط 5 گروه پرتابل و پوشش زنده از طریق یک گروه مجازی از سراسر استان و صندوق اخذ رای سیار ،تهیه گزارش از شهرستان های استان و ارتباط زنده با خبرنگاران شهرستانها و برگزاری مسابقه عکس مردم کنار صندوق های اخذ رای از دیگرآیتمهای این برنامه  درروز انتخابات است.

انتخابات در نظام‌های سیاسی یکی از شاخصه‌های مهم پایداری یک نظام و پایگاه مردمی حکومتها محسوب می‌شود. بنابراین ضرورت دارد اولویت تمامی جریانهای سیاسی مستقل از اینکه چه کسی بر مسند ریاست جمهوری بنشیند، حضور پرشور و حداکثری آحاد مردم باشد. در این میان صدا و سیما همچون گذشته نقش شایان توجه‌ای در حضور گسترده مردم پای صندوق‌های رأی ایفا نموده است.

جمهوری اسلامی ایران به جهت وجوه مردم سالاری دینی که در بطن آن طراحی شده در زمینه برگزاری انتخابات و مشارکت سیاسی ملت همیشه صاحب افتخار بوده، بدان معنا که حضور حداکثری آحاد مردم طی 39 سال گذشته از مؤلفه‌های این افتخار بشمار می‌آید.

در واقع اقشار مختلف جامعه در ایران با مشارکت بیش از 70 درصدی خود مشارکت سیاسی شکوهمندی را در کشور عملیاتی می‌کنند. با توجه به آنچه بدان اشاره شد، اولویت قاطبه گروه‌ها و جریانهای سیاسی باید در ابتدا شرکت یکایک مردم باشد چرا که تحقق این مهم به عنوان یکی از نمادهای مردم سالاری، موجد عزت و سربلندی تمامی احزاب و دسته‌جات سیاسی خواهد شد.

سیمای شبکه تابان "برنامه  شور همبستگی "  ویژه برنامه  انتخابات  یازدهمین دوره ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر یزد را از ساعت 7:30 صبح تا پایان زمان رای گیری به صورت زنده  پخش می کند.

 

 

 

 

سال تولید: 1396/02/29