رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۵ تیر ۱۳۹۸

شور همبستگی - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

شور همبستگی

 

تهیه کننده : سید محسن شمس الدینی

کارگردان : ابوالفضل ترابی

صدابردار : مرضیه حسن زاده

تصویر بردار : حبیب استبرقی – مریم صادقی

مجری : مهدی قانع - سامان ارس خان

 

تولید سیمای شبکه یزد جهت انعکاس حضور گسترده مردم در بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران در راهپیمایی 22 بهمن برنامه شور همبستگی را تهیه و تولید می نماید .

راهپیمائی مردم نماد حضور مردم در پاسداری از ارزش ها و آرمان های والای انقلاب اسلامی و دستاوردهای آن و نشانگر اقتدار و پشتوانه مردمی نظام به عنوان اصلی ترین پشتوانه و سرمایه کشور می باشد. در حقیقت شرکت مردم در راهپیمایی ها، صحنه نمایش بیداری و هوشیاری ملت اسلامی، اتحاد و همدلی آنان و توجه به سرنوشت کشور و اعلام بیزاری از دشمنان نظام اسلامی است که از یکسو موجب دلگرمی و نویدی برای نظام اسلامی است و از سوی دیگر توطئه های دشمنان داخلی و خارجی انقلاب اسلامی را خنثی خواهد نمود.

معاونت سیما با اعزام اکیپهای تولید جهت پوشش تصویری راهپيمايي 22 بهمن، حضور گسترده مردم یزد را به تصویر می کشد ، همچنین ارتباط تصویری با شهرستانهای استان و شبکه های ملی برقرار می نماید و در استودیوی پخش با حضور دو مجری و کارشناس سیاسی به گفتگو می نشیند .

شورهمبستگی در روز بیست ودوم بهمن از ساعت 8:00 الی 11:45 به مدت 225 دقیقه بصورت زنده به روی آنتن می رود

سال تولید: 1397


نمایش نظرسنجی

ینندگان محترم عملکرد برنامه های صدا وسیمای یزد در ایام ماه مبارک رمضان را چگونه ارزیابی می کنید؟ لطفا نظرات ارزشمندتان راتا پایان خردادماه اعلام بفرمایید.باتشکر
a.b.c.d.e.
% آرا
0% 0 بسیار خوب
0% 0 خوب
100% 1 متوسط
0% 0 ضعیف
0% 0 بسیار ضعیف

کل آرا: 1