جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۱ خرداد ۱۳۹۹

شکوفه های تابان - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

شکوفه های تابان

Loading the player...

تولید سیمای شبکه تابان برنامه شکوفه های تابان را ویژه مخاطب کودک و نوجوان تهیه و تولید می نماید . برنامه شکوفه های تابان سعي كرده است تا با بهره گيري از بازيگران در قالب نمايش بسياري از مفاهيم اجتماعي ، تربیتی و اخلاقی را به مخاطبان اين سن اموزش دهد.
درجه نفوذ رسانه در جوامع و تاثیرات آن به حدی است که آموزش رسانه، به ضرورتی اجتناب ناپذیر تبدیل شده است. باید تاکید کرد که کودکان و نوجوانان بین « جهان » و «جهان رسانه ای» فرق نمی گذارند و در به کارگیری رسانه بسیار راحتتر عمل می کنند. بنا بر این هدف اصلی آموزش رسانه  هوشیار کردن ، اختیار بخشی در مواجهه با رسانه و برنامه ها و محتوای آن است. آموزش رسانه به افراد می آموزند پیام را تفسیر وتولید کنند ، مناسب ترین رسانه را انتخاب کنند و نقش بیشتری در تاثیر پذیری از آنها به عهده گیرند.
آموزش سواد رسانه ای به دانش آموزان اهداف متعددی را دنبال می کند که مهمترین آنها عبارتند از:ایجاد تفکر خلاقانه، انتقادی و موشکافانه در دانش آموزان نسبت به محتوا و عملکرد رسانه ها - شناخت اشکال بصری ارتباط با استفاده از آن در کنار سایر مهارت های خواندن ، نوشتن ، صحبت کردن و گوش دادن .
كودكان از طريق تلويزيون درباره خود، زندگى خود، چگونگى رفتار در شرايط گوناگون و چگونگى برخورد با مشكلات خانوادگى و شخصى، چيزهاى زيادى مى آموزند و اين اجتماعى شدن از طريق تلويزيون با توجه به ويژگى هاى تلويزيون و كودك، از هر چيزى نافذتر است.
شکوفه های تابان از شنبه تا پنجشنبه در ساعت 9 صبح و بازپخش آن در ساعت 17 پخش می شود .

سال تولید: 1395

تهیه کننده : عباس گلرسان

دستیار تهیه : علی نوابی 

کارگردان : رضا حاجی زاده

مجری : صاحب حائری زاده - علیرضا حائری زاده 

صدابردار: سید جواد حسینی پور

تصویربردار: محمد دهقانی

تدوین : محمد گلرسان جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
با سلام و خسته نباشید من پسرم پنج شنبه۲۱مرداد... نیلوفر ۱۳۹۵/۰۶/۳ ۱۷:۳۳

نیلوفر
با سلام و خسته نباشید من پسرم پنج شنبه۲۱مرداد ساعت۳تا۴بعدازظهر اومدن برای ضبط قرار بود برنامشون امروز۴شنبه۳شهریور پخش بشه اما پخش نشد می خواستم ببینم برنامشون پخش شده؟ اگه شده کی پخش شده؟؟ بازم ممنون از زحماتتون
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۵/۰۶/۳ ۱۷:۳۳

نمایش نظرسنجی

اطلاع رسانی اخبار و اطلاعات مربوط به شیوع بیماری کرونا و پخش برنامه های آگاهی سازی مخاطب را از برنامه های صداوسیمای مرکز یزد چگونه ارزیابی می کنید؟
% آرا
0% 0 a. بسیار خوب
0% 0 b. خوب
0% 0 c. متوسط
0% 0 d. ضعیف
0% 0 e. بسیارضعیف

کل آرا: 0